Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Νέο Σεμινάριο για ορυχεία, μεταλλεία, πετρέλαιο κλπ από ΙΕΚΕΜ-ΤΕΕ


Γιάννης

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 319
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συνάδελφοι Καλησπέρα,

 

η λίστα των εν δυνάμει ωφελουμένων μετά ελέγχου υποθέτω περιλαμβάνει εκείνους που έχουν καταθέσει εγκαίρως τα νόμιμα δικαιολογητικά και οι (πραγματικά) ωφελούμενοι θα προκύψουν μετά ελέγχου. Επειδή αντιμετωπίζω κάποιο σοβαρό πρόβλημα με τον υπολογιστή μου και δεν έχω πρόσβαση στα δεδομένα μου - τώρα δουλεύω με εφεδρικό σκληρό - στα οποία υπάρχει ο ΚΑΥΑΣ μου, όπως και όλη η ανάλυση του προγράμματος κατόπιν μελέτης του πλαισίου και των προσκλήσεων, γνωρίζει κάποιος πώς μπορώ να διαπιστώσω εάν είμαι στους εν δυνάμει ωφελουμένους και τι έλεγχος απαιτείται και μέχρι πότε ; π.χ. Ο έλεγχος θα έγκειται στην προσκόμιση θεωρημένου-επικυρωμένου αντιγράφου του εκκαθαριστικού του Οικονομικού Έτους 2012 (Χρήση 2011);  Μήπως έχω χάσει κάποια προθεσμία ; Βέβαια, υποθέτω ότι πρώτα θα πρέπει να ελεγχθούν οι ενστάσεις και μετά να προχωρήσει το πρόγραμμα σε ελέγχους και ανακοίνωση των τελικών πραγματικών ωφελουμένων. Στο διαδίκτυο δε βλέπω σε ποιά φάση είναι οι ενστάσεις. Αναφέρει ότι μπορούν να πραγματοποιηθούν μέχρι τις 11 Ιουνίου κ.λπ. αλλά αναφορικά με την εξέλιξη αυτών δεν υπάρχει κάτι.

Edited by Antiermitianos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στο http://www.voucher.gov.gr/project/view/id/4 φαίνεται ότι έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία των ενστάσεων, έχουν προστεθεί 2 άτομα, εκτιμώ ότι σε λίγες ημέρες θα έχει ολοκληρωθεί η τελική λίστα μηχανικών και ΚΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Με πρόλαβες με το ερώτημα γιατί τόσο καιρό δεν βλέπω καμιά αλλαγή σε ότι έχει να κάνει με το πρόγραμμα......Λες να βγει άκυρο?

Link to comment
Share on other sites

Μπα, δεν νομιζώ απλά καθυστερούν όπως παντού...Έτσι και αλλιώς μέσα στο 14 δεν είναι να γίνει η εκπαίδευση? προφανώς δε βιάζονται

Edited by antboton
Link to comment
Share on other sites

Μπα, δεν νομιζώ απλά καθυστερούν όπως παντού...Έτσι και αλλιώς μέσα στο 14 δεν είναι να γίνει η εκπαίδευση? προφανώς δε βιάζονται

Τα σεμινάρια για τουρισμό και για ανέργους νέους εως 29 ετών που τα ρυθμίζει ο ΟΑΕΔ ξεκινήσανε άμεσα. Εμείς με το ΙΕΚΕΜ ένα χρόνο (σχεδόν) και ακόμα περιμένουμε. Και η δράση είναι να ολοκληρωθεί το 14 όχι να αρχίσει.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.