Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Νέο Σεμινάριο για ορυχεία, μεταλλεία, πετρέλαιο κλπ από ΙΕΚΕΜ-ΤΕΕ


Γιάννης

Recommended Posts

Θα προσπαθήσω να πιάσω κανά τηλέφωνο αύριο να δω τι παίζει, αν το σηκώσουν. Δεν μου αρέσει τέτοια σιγή.....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 319
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το σεμινάριο πρέπει να έχει ολοκληρωθεί μέχρι 09/2014.

"Η δράση (κατάρτιση και υποχρεωτική απασχόληση) θα πραγματοποιηθεί σε όλες τις Περιφέρειες της χώρας (πλην Στερεάς Ελλάδας και Νοτίου Αιγαίου) και θα πρέπει να έχει ολοκληρωθεί μέχρι τις 22 Σεπτεμβρίου 2014."

 

όπως καταλαβαίνουμε έεεεεεεχουμε ακομα...

Edited by streetas
Link to comment
Share on other sites

Προς τα τέλη Σεπτέμβρη θα βγουν τα τελικά αποτελέσματα. Σημασία έχει να δούμε και πόσα ΚΕΚ θα συμμετέχουν καλύπτοντας τον αντίστοιχο αριθμό θέσεων.

Link to comment
Share on other sites

Τηλεφωνα στο help desk μέχρι πριν λίγο δεν σηκώνουν...Υπαρχει άλλος αριθμός;

Μου φαίνεται πάλι μας δουλεύουν που δε δουλεύουμε

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μηπως ξερετε περιπου ποια θα ειναι οι κατανομη των μηχανικων ανα ειδικοτητα σε καθε περιφερεια;Στο τεε (οταν απανταγαν το τηλ,τελος Ιουνιου δλδ) μου ειπαν εξαρταται απο τα κεκ και απο το ποσοι μηχανικοι εχουν δηλωσει σε καθε περιφερεια κλπ.Δεδομενου οτι σε ολες τις περιφερειες ειχε μεγαλη συμμετοχη(απο οτι ειδα στις λιστες), εχετε καμια προβλεψη;Στην αττικη πχ ποσους λετε να παρουν;

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι σε όλες τις περηφέρειες εκτός από αυτές που εξερούνται θα δημιουργηθούν τμήματα, 8-10 ατόμων εκτός απο Αττική που πιστευώ θα είναι καμια 200

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.