Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Κανονισμος W.c.


gauliontas

Recommended Posts

Εχω ενα καταστημα χωρις και θέλω τουαλετες . Θελω να κτησω ένα w.c. και αφου θα επενδησω τα χρηματα μου θέλω να ειμαι και ενταξη με τους νομους για να μην εχω προβληματα με το κρατος.

 

Το καταστημα ειναι στο ισογειο εχει εμβαδο 70 τετραγωνικα μετρα.

Αυτην την στιγμη ειναι ενικιαζμενο ος σουπερμαρκετ!

Στο μελον μπορει να γινει ταβερνα και το οτι διποτε προκηψη.

 

Εχει καπιος πληροφοριες που θα βρω τον κανονισμο. ?

 

Απο το αλο θεμα που διαβασα καταλαβενω οτι δεν πρεπει να εχω τουαλετα για αμεα λογω οτι το καταστημα μου ειναι μικρο. Ειναι για καταστηματα με πανω απο 100 τετραγωνικα υποχρεοτικο.

 

Απο οτι γνωριζω πρεπει να εχω ξεωριστες τουαλετες ανδρων γυναικων με κτησο διαχωριστικο. γηνετε με γυψοσανιδες? η θελη τοιχο με τουβλα?

 

Και θελη και εναν προθαλαμε με τους νεροχητες.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Οχι δεν αληθευη. Ειμαι φοιτητις στην γερμανια και σπουδαζω πολιτικος μηχανικος. Ομως θέλω να κανω αυτην την μικρη εργασια στο κτηριο μου ο ιδος και να μην παρω και πληρωσω τεχνιτες! Αμα μπορουσες να μου απαντησης θα ειμουν πολυ χαρουμενος.

 

 

 

Όποιος μπορεί να βοηθήσει, θα βοηθήσει φίλε μου, δεν χρειάζονται παραινέσεις. Άλλαξε σε παρακαλώ και το προφίλ σου και διάβασε τους κανόνες συμμετοχής.

Γιάννης

Edited by Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.