Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Συνδρομές ΤΕΕ 2012


Mechanical2010

Recommended Posts

Εγώ το πλήρωσα (μέσω κάρτας το κράτησαν).

Ευτυχώς αν και περιμέναμε γενναία αύξηση (λόγω περικοπής του γνωστού 2%), δεν έγινε....

Αν δεν το πληρώσεις το ελάχιστο είναι ότι, δεν θα έχεις ενημερότητα για θεώρηση βιβλίων και στοιχείων....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα . Μου ηρθε η συνδρομη να πληρώσω 66,56 ευρο. εαν δεν το πληρωσουμε εχουμε καμια επιπτωση?

Όπως πολύ σωστά σου απάντησε ο ΙΑΣΟΝΑΣ δεν παίρνεις ενημερότητες.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους.

Εμένα πάλι μου ήρθε 55 ευρώ από εκεί που ήταν 20 ευρώ..και αν κατάλαβα καλά από παραπάνω υπάρχει ποικιλία ως προς τις συνδρομές?

Σε άλλους έρχεται 20 σε άλλους 55 και σε άλλους 66??? Τί ξεφτιλίκια είναι αυτά?? και όλα αυτά επειδή τους κατήργησαν το 2%???

 

Γνωρίζει κανένας προς τί όλο αυτό??? Το ΤΕΕ συνεχίζει να κάνει σπασμωδικές κινήσεις να μαζέψει λεφτά και ειλικρινά ακόμα δεν καταλαβαίνω το λόγο....

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει κι αυτό να ...ζητάει τις συνδρομές του;;;

Τόσα κάνει για αυτές;;;;

Link to comment
Share on other sites

όσοι εχετε βγαλει προσφατα ή σκοπευετε να βγαλετε Α1, θα ενημερωσετε το ΤΕΕ για να αυξησουν την συνδρομή?

εγω εβγαλα προσφατα Α1 και δεν τους ενημερωσα και ουτε σκοπεύω να το κάνω. Και ναι εχω συμμετάσχει σε δημοπρασια χωρις να με βγαλουν ακυρο. Δεν ζητουν πλεον ενημεροτητα απο ΤΕΕ.

Edited by Paul_Mix
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.