Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διαρροή καπνού από καμινάδα τζακιού.


green

Recommended Posts

On 15/2/2013 at 8:33 ΜΜ, παναθα said:

εαν ριξω την καμιναδα τζακιου σε κοινοχρηστη καμιναδα καλοριφερ και βαλω ενα καπελο και μοτερ πανω θα υπαρχει προβλημα?Υποψην οτι το καλοριφερ δεν δουλευει εδω και 3 χρονια.χρειαζομαι αιτηση γνωστοποιησης στην πολεοδομια για το καπελο στην κεντρικη καμιναδα?τι πρεπει να γραψω για να μην εχω προβλημα με καταγγελια και αστυνομια?Επισης αν ερθει η πολεοδομια πχ με καταγγελια καποιου...τι μπορει να μου κανει?Ξηλωνω το τζακι και το πεταω?'Η πληρωνω προστιμο?τι γινεται αν γνωριζετε βοηθηστε με.sos!!!!Δεν το εχω συνδεσει ακομα αλλα αυτο σκεφτομαι...εχω θεμα με συνιδιοκτητη δεν συμφωνει ο ενας απο τους πεντε.ο οποιος εχει τζακι χωρις αδεια,εχει τρυπησει ταρατσα.Αν φωναξει πολεοδομια μπορει αυτος να νομιμοποιησει το τζακι του με τον 4014 αν εγω δεν συμφωνω???

Να απευθυνθείτε άμεσα σε κάποιο μηχανικό πριν κάνετε κάτι που μπορεί να προκαλέσει κάποιο ατύχημα.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε, η συγκεκριμένη ανάρτηση έχει ημερομηνία δεκαπέντε Φεβρουαρίου δύο χιλιάδες δεκατρία.... 

Edited by JohnnyHoliday
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.