Μετάβαση στο περιεχόμενο

Rc Cola - Πρόγραμμα υπολογισμού Μ-Ν ,Μ-φ


McRaster

Recommended Posts

ilias, αυτό που σου είπα είναι το εξής:

 

Μέσα στο σκληρό σου έχεις εγκαταστήσει παλιά έκδοση του RC COLA.Η έκδοση που ανέβασα είναι η νέα, συνεπώς θα πρέπει να κάνεις απεγκατάσταση τη παλιά έκδοση , να σβήσεις το φάκελο απο το c και να κάνεις ξανά εγκατάσταση τη καινούργια.

Edited by McRaster
Link to comment
Share on other sites

Πρίν απο αυτή την έκδοση είχε άλλη παλιότερη;, στη photo που ανέβασες όταν κάνει extract δείχνει οτι έχεις παλιά έκδοση μέσα.Πήγαινε στο C: και δές στο programm files x86 την έκδοση RCCOLA που έχεις.Αν είναι παλιά κάνε απεγκατάσταση και βάλε τη καινούργια, η οποία είναι αυτή που έβαλα στο φόρουμ.Αν συνεχίζεις να έχεις πρόβλημα στείλε π.μ να το δούμε διαδικτυακά

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει καν ο φάκελος, διεγράφη όταν έκανα την απεγκατάσταση πριν.

Πάντως εξαρχής εγώ από εκεί κατέβασα το πρόγραμμα, οπότε όποια έκδοση είχες ανεβάσει αυτή εγκατέστησα.

Θα δοκιμάσω πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Και με άνοιγμα-εγκατάσταση το ίδιο.

Όταν το κάνω "Παράβλεψη" συνεχίζει όμως την εγκατάσταση, τρέχει κανονικά το πρόγραμμα, αλλά δεν ξέρω αν κάποια ρουτίνα-υπορουτίνα του έχει πειραχθεί!

Link to comment
Share on other sites

Μπα δέν πιστεύω να έχεις κανένα απολύτως πρόβλημα.Σου έχω μία έκπληξη για αργότερα.(Δωρεάν ενισχύσεις και Pushover)

Edited by McRaster
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.