Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Διαχείριση Αποβλήτων - Μεταπτυχιακό ΕΑΠ


georgor

Recommended Posts

Από τη νέα ακαδημαϊκή χρονιά ξεκινάω το παραπάνω μεταπτυχιακό στο ΕΑΠ. Κληρώθηκα, πλήρωσα, και περιμένω!

Έχω πάρει μία ΘΕ. Το παρακολουθεί κάποιος συνάδελφος; Υπάρχει κάποιος γενικά που έχει εντυπώσεις από το εν λόγω μεταπτυχιακό;

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Συνάδελφε θα κάνω και εγώ το ίδιο πρόγραμμα. Έμαθες κάτι? Εγώ δεν έχω κανένα γνωστό που να το έχει παρακολουθήσει. Αν έχεις κάποια πληροφορία σε παρακαλώ γράψε κάτι.

 

ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ! παίζει να είναι το μοναδικό προγραμμα του ΕΑΠ για το οποίο ΔΕΝ βρίσκεις τιποτα!

Πήρα την πρώτη ενότητα, εσύ;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΚΛΗΡΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ! ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΕ ΕΣΑΣ... ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΕΣ ΘΕ ΕΠΙΛΕΞΑΤΕ;;;Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Λένα συγχαρητήρια, εγώ πήρα 1 ενότητα λόγω πολύ μεγάλου φόρτου εργασίας (ΔΙΑ50: Φυσικό Περιβάλλον και Ρύπανση) Πήρα και βιβλία :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

για φίλη που έχει επιλέξει την 1η ενότητα, υπάρχει κάποιος να παρακολουθεί το προγραμμα αυτο, και να έχει εργασίες παλιές?

Link to comment
Share on other sites

για φίλη που έχει επιλέξει την 1η ενότητα, υπάρχει κάποιος να παρακολουθεί το προγραμμα αυτο, και να έχει εργασίες παλιές?

 

Εγώ παρακολουθώ την 1η ενότητα,δεν έχω εργασίες παλιές,αν θέλει όμως να βρει παλιότερα θέματα εξεταστικής ας μπει στην σελίδα του μεταπτυχιακου στο facebook,υπάρχουν αρκετά πράγματα.

 

https://www.facebook.com/groups/162527960443544/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.