Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Η απαξίωση του ΠΕΑ


Inzaghi

Recommended Posts

Εδώ είπαμε, δεν παίζουν και λεφτά. Και εγώ νοικιάζω ένα διαμέρισμα στα Γιάννενα σε φοιτητές, βγήκε καραμπάμ Η, μόνο πουλιά που δεν μπάινουν από τα κουφώματα, αλλά δεν παίζουν γκαφρά ούτε για one night stand σε hotel, θα αναβαθμίσω το διαμέρισμα?

 

 

"άσπρο πιάτο" που έχω κονέ.....

 

1 ικαρε ΠΟΥΝΑΙ ΤΟ παγουρι σου? .......αντιστοιχα ΑΡΤΑ νοικιαζω με 150 ευρω και αν κατσει

 

2. το ασπρο πιατο χαλανδρι δεν ειναι?

 

3. εμαθα θα πας 3μερο με την ''ετσι'' στο ακροναυπλια :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 563
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1. Γιάννενα η μητέρα, Αρτα ο πατέρας......γι'αυτό λέμε θα γίνει της "Αρτας και τα Γιάννενα"... :smile: :-)

2. Χαλάνδρι ναι...έχει κέφι χωρίς πλάκα...

3. Χαλκίδα μονοήμερη...για ξελαμπικάρισμα... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

1. Γιάννενα η μητέρα, Αρτα ο πατέρας......γι'αυτό λέμε θα γίνει της "Αρτας και τα Γιάννενα"... :smile: :-)

 

 

 

θα βγουμε και σοι :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ψηφιστηκε νομιζω και στην Ελλαδα , αυτο με τις αγγελιες....τωρα ποτε θα εφαρμοστει......΄παντως σε εμενα τυχαινει ολοι να πληρωσαν πανω απο 150 για ΔΕΗ......ισως κρυβονται αυτοι που τα βγαζουν τζαμπα και δυσκολα βρισκονται απο πελατες , σε εμας γινετε το αντιθετο, τους ταραζουν στα sms..............

Link to comment
Share on other sites

ρε ζαβι ΠΟΙΟΣ ΚΛΑΙΕΙ?

 

αυτοι που ριξαν τις τιμες οι ΝΕΓΕΛΙΜ ΕΙΝΑΙ?

 

Αυτοί που έριξαν τις τιμές το έκαναν από ανάγκη να ακολουθήσουν τους κανόνες προσφοράς-ζήτησης. Αν είμαστε πολλοί που βγάζουν πεα και η ζήτηση για πεα είναι μικρή, τότε είναι αναμενόμενο να πέσουν οι τιμές στο επίπεδο του οριακού κόστους (marginal cost).

 

Οριακό κόστος σημαίνει ότι απλά καλύπτω τα έξοδά μου κ δουλεύω σαν υπάλληλος. Ε, λοιπόν, αυτό το οριακό κόστος είναι 20 ευρώ/εργατοώρα για ελεύθερους επαγγελματίες, κ όποιος νομίζει ότι πάει πιό κάτω, κάπου έχει κάνει λάθος στις πράξεις, να με πάρει εμένα σαν οικονομικό σύμβουλο να του ανοίξω τα μάτια.

 

Εγώ πάντως σας συνιστώ να πιείτε ένα monster energy drink κ να ακούσετε κάτι κομματάρες σαν αυτό μέχρι τελικής πτώσεως

http://www.youtube.com/watch?v=Z6hL6fkJ1_k

 

 

Επίσης στη Γαλλία που ξέρω ναι, τα πέα είναι ακριβώς ίδια με τα δικά μας, έχω και φωτό. Και ναι, επηρεάζουν την κτηματαγορά.

Edited by [email protected]
Link to comment
Share on other sites

παντως πολυ διαφημιση πεφτει. και με ολους τους τροπους .......μην παραξενευτητε αν την δευτερα δειτε χαρταετους μεγαλους με προσφορες για ΠΕΑ.......

Link to comment
Share on other sites

παντως πολυ διαφημιση πεφτει. και με ολους τους τροπους .......μην παραξενευτητε αν την δευτερα δειτε χαρταετους μεγαλους με προσφορες για ΠΕΑ.......

 

θα κανω προσφορα με κουπονια Α-Β.....πως με 10 κουπονια ειχες εκπτωση στις πετσετες θα εχεις ΠΕΑ με 65 ολα μεσα

 

αντε ριχνω ιδεες....

 

η με 50 διακοπτες ΑΒΒ και 1 ΠΕΑ ΔΩΡΟ

 

με σουβλακια το συζητω 8-)

 

ΟΡΙΟ Ο ΟΥΡΑΝΟς

 

:mrgreen:

Edited by akius
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.