Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Φάκελος οικονομικής προσφοράς για Διαγωνισμό Δημοσίου


alej

Recommended Posts

Καλησπέρα συνάδελφοι.

Ήθελα να ρωτήσω το αξής.

Μέχρι πριν λίγο καιρό η έκπτωση που μπορούσες να δώσεις σε διαγωνισμό για μελέτη του δημοσίου - τουλάχιστον για Α τάξης - ήταν 20%.

Έχει αλλάξει αυτό; Καπου άκουσα ότι είναι ελέυθερο πλέον. Ισχύει;

Αναφέρομαι στον Ν. 3316/2005.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα σε όλους!! 

Θέλω να συμμετάσχω σε ένα διαγωνισμού για διάφορες εργασίες συντήρησης ξέρετε εάν υπάρχει κάποια έτοιμη φόρμα να συμπληρώσω, επίσης για τα κόστη των εργασιών και το είδος αυτών πόσο αναλυτικός πρέπει να είμαι στην προσφορά μου που θα δώσω?

 

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Για εργασίες <60.000? Λογικά αν υπάρχει φόρμα θα δίνεται από την υπηρεσία. Ρώτα αυτούς...

Η προσφορά πρέπει να συμβαδίζει με την τεχνική περιγραφή ώστε να μην σε αποκλείσουν. Από εκεί και πέρα γίνεσαι όσο αναλυτικός θέλεις... 

Link to comment
Share on other sites

Kε Γιάννη σας ευχαριστώ θερμά για τις πληροφορίες και την βοήθεια σας, όχι οι εργασίες είναι περί τα 20.000 ευρώ ίσως και κάτι παραπάνω, έχει κάποια σημασία αυτό, αλήθεια την προσφορά με τι γνώμονα την βγάζεις με την  τιμή της αγοράς? Την μέγιστη ή την ελάχιστη, για να έχεις πιο πολλές πιθανότητες επιτυχίας?

Edited by NIKOS ASTROS
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.