Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Λογισμικό για αμοιβές-φορολογικά, θερμομόνωση, πυροπροστασία


Adavis

Recommended Posts

Έχετε να μου προτίνετε κάποιο πρόγραμμα για αμοιβές μηχανικών;

 

Μέχρι στιγμής έχω δοκιμάσει μερικά demo και σκέφτομαι να αγοράσω ένα. Από όσο είδα το κόστος είναι μέχρι 200€.

 

Από αυτά που δοκίμασα περισσότερο μου άρεσε το Αμοιβές Μηχανικών 3.1 της insoft.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρίξε μια ματιά εδώ : http://portal.tee.gr/portal/page?_pageid=218,5348784,218_5410926&_dad=portal&_schema=PORTAL92

κυρίως γι 'αυτό : http://portal.tee.gr/pls/portal/url/ITEM/F5CC4375D6496904E0340003BA2D133C , λογικά δεν θα είναι τόσο πλήρες όσο οι εφαρμογές που ζητάς αλλά έχουν ένα μεγάλο πλεονέκτημα : Είναι δωρεάν :wink:

Link to comment
Share on other sites

καλό είναι να χρησιμοποιήσεις το πρόγραμμα που δουλεύει ο υπάλληλος της πολεοδομίας σας. Γράφω από θεσσαλονίκη και εδώ δουλεύουμαι πολύ το πρόγραμμα της Civiltech. Για να σου πω την αλήθεια, όλα τα προγράμματα αμοιβών είναι το ίδιο (πάνω-κάτω). Αυτό που ανέφερα έχει καλή υποστήριξη από την εταιρεία.

 

Αν χρειαστείς κάτι άλλο, στείλε μου π.μ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

O SIMON ρωτησε να μαθει τι ειναι αυτα τα προγραμματα.Ελπιζω αυτο το FORUM να υπαρχει για να εξυπηρετει και νεους μηχανικους που δεν εχουν καμμια αλλη βοηθεια και οχι απλα να αλληλοβοηθιουνται 5 ατομα μεταξυ τους

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

αν δεν κάνω λάθος είναι προγράμματα που καθορίζουν την νόμιμη αμοιβή που πρέπει να λάβει ο μηχανικός ανάλογα με το έργο που αναλαμβάνει.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

τι προγραμμα δουλευετε για

1.αμοιβες -φορολογικα

λεω να αγορασω το αμοιβες της ΤΟΛ που ειναι πολυ ευχρηστο και πλήρες

 

2.θερμομονωση

λεω να παρω αυτο της Civiltech

 

3.πυροπροστασια

παλι αυτο της civiltech

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.