Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Λογισμικό για αμοιβές-φορολογικά, θερμομόνωση, πυροπροστασία


Adavis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συμφωνώ με pap81, το χρησιμοποιώ κι εγώ και είναι πολύ καλό, απλό και εύχρηστο. Εχω και της μεγάλης φίρμας το λογισμικό, είναι πιό ακριβό και είναι......... για τα μπάζα!

Link to comment
Share on other sites

Δλδ συνάδελφοι αξίζει τόσο πολύ της insoft?

 

Είδα τα screenshots και εντυπωσιάστηκα είναι η αλήθεια.

 

Αλήθεια τα εξαγόμενα έντυπα σε τι μορφή είναι ? Wordακια ? Επεξεργάζονται ? XML βγάζει ? Στις πολεοδομίες το δέχονται σαν μορφή (καθώς είναι κολλημένοι με civil) ?

 

Για πείτε προβλήματα γιατί με civil έχω βγάλει την ιλαρά.

 

Για να περάσω ένα έργο (αν δεν είναι εύκολο) μου τρώει πρωινό ολόκληρο.

 

Άσε το χρόνο απόκρισης που έχει για την επεξεργασία και σώσιμο των εγγράφων. :???:

Link to comment
Share on other sites

Theo δεν μπορείς να φανταστείς πόσο απλό είναι!!!

Τι civil μου λες τώρα?

Όλα τα έγραφα που βγάζει είναι πλήρως επεξεργάσιμα, βγαίνουν είτε word είτε pdf, παράγει φυσικά xml αρχεία που τα στέλνει αυτόματα μέσω του προγράμματος στο ΤΕΕ.

Δες περισσότερα εδώ:

http://www.insoft.gr/

όπου μπορείς να κατεβάσεις πλήρη έκδοση για 30 μέρες, όπου στέλνει κανονικά και xml κτλ, κτλ, κτλ. Μετά κλειδώνει και θέλει αγορά κωδικού.

Δες και την τιμή και το σημαντικότερο, συμβόλαια συντήρησης ξέχνα τα!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι και το φορολογικό πρόγραμμα της 4Μ.Το χρησιμοποιώ χρόνια και ούτε συμβόλαιο συντήρησης απαιτείται ούτε προβληματικό είναι και γρήγορα τελειώνεις τη δουλειά σου . Και το καλύτερο : συνδέεται αυτόματα και με άλλες μελέτες (αν έχεις πάρεις και άλλα προγράμματα της εταιρίας) όπως αρχιτεκτονικά , ύδρευση , αποχέτευση , θερμομομόνωση , πυρασφάλεια και γλιτώνεις πολύ γράψιμο .

Link to comment
Share on other sites

το αποφάσισα.

 

Χαιρετώ το civil for sureeeeee.

 

Μάλλον για insoft ρέπω.

 

Ηλία και λοιποί χρήστες αυτού, έχετε βρει τίποτα κολλήματα ?

 

Σε Win XP SP3 προβλήματα ? Αναβαθμίσεις και συντελεστές γίνονται ον λάιν ή τα κάνεις χειροκίνητα ?

 

Updates φαντάζομαι τα πληρώνεις εεε ?

Link to comment
Share on other sites

Κ μενα με εντυπωσιασε...Ξερω οτι η συγκεκριμενη εταιρεια εχει εμπειρια στο χωρο....Μου φαινεται οτι στην επομενη πληρωμη της συνδρομης του civil θα αλλαξω κ γω.....Η civil ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΗ στην εξυπηρετηση....Καποια στιγμη θα περιγραψω την πρωτη μου επειρια οταν πηγα να μου κανουν μια μικρη παρουσιαση του προγραμματος πριν την αγορα κ περιστατικο υπαλληλου της εταιρειας να βριζει πελατη απο το τηλεφωνο επειδη αποτι καταλαβα δεν ηξερε ο ανθρωπος κ παρα πολλα απο υπολογιστες και εχει προβλημα με τη δισκετα-κλειδι του προγραμματος..μιλαμε για απαραδεχτη συμπεριφορα....

 

Τιμη ΜΟΝΟ 185Ε+ΦΠΑ...και να μη σου κανει.....το πετας που λεει ο λογος...απτο να πληρωνεις συνδρομη στη civil 150Ε

Link to comment
Share on other sites

Δλδ συνάδελφοι αξίζει τόσο πολύ της insoft?

 

Είδα τα screenshots και εντυπωσιάστηκα είναι η αλήθεια.

 

Αλήθεια τα εξαγόμενα έντυπα σε τι μορφή είναι ? Wordακια ? Επεξεργάζονται ? XML βγάζει ? Στις πολεοδομίες το δέχονται σαν μορφή (καθώς είναι κολλημένοι με civil) ?

 

Για πείτε προβλήματα γιατί με civil έχω βγάλει την ιλαρά.

 

Για να περάσω ένα έργο (αν δεν είναι εύκολο) μου τρώει πρωινό ολόκληρο.

 

Άσε το χρόνο απόκρισης που έχει για την επεξεργασία και σώσιμο των εγγράφων. :???:

 

Συναδελφε Theo στο προτεινω ανεπιφυλακτα ! Τι civil λεμε τωρα ? Το ειχα και το πεταξα αφου μου εσπασε τα νευρα πρωτα. Αγορασα της Insoft και βρηκα την υγεια μου. Τα εξαγομενα ειναι σε μορφη word και ναι οντως μπορεις να ετοιμασεις ανετα το xml αρχειο.

Σε xp δεν εχω παρατηρησει καποιο προβλημα και οποιο προβλημα υπαρξει το αναφερει στο site και ανεβαινει νεα εκδοση του προγραμματος free !

 

Αν δεν το εχεις δοκιμασει ακομα, κατεβασε ενα free απο εδω

-> http://www.insoft.gr/downloads.htm

το οποιο αν οντως σε κερδισει, γραφεις ενα e-mail και σου αποστελλουν τον κωδικο ενεργοποιησης !

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.