Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ανάκληση πολλών ΠΕΑ = πρόστιμο


ssouanis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 39
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπορείς να απειλήσεις ότι θα προβείς σε διαδικασία ανάκλησης με όλα τα επακόλουθα.....μπας και ψαρώσει και στα δώσει

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

εχθες σε συνομιλια με πελατη μου εξεφρασε την δυσαρεσκια του για τα δικαιολογητικα που του ζήτησα και κυρίως διοτι πρεπει να κανουμε μαζι αυτοψία.' Μια συναδερφος σου' μου ειπε 'μου εκανε πιστοποιητικό για ενα εξοχικό στον ΠΟΡΟ μονο με τα συμβόλαια'. Δεν βγηκε καν απο το γραφειο της στην Αθήνα.........που να τρεχεις τωρα....

περιμενει κανεις οτι θα κανει μονη της ανακληση η συναδερφος αν χρειαστει?για ποιο λόγο?μονο αν εισαι κανας ευσυνείδητος και παρεις χαμπαρι καποιο λαθος το κανεις. Και η ανταμοιβή?σε τρομοκρατουν με κυρώσεις αν ανακαλεσεις πολλα πιστοποιητικά.οκ εχει καποιο νόημα αλλα ....... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ασε σημερα εκανα την 1 ανακληση

εχω κανει 30+ πιστοποιητικα παλι καλα που το 5%  μου δινει 1,5

τα επομενα 10 θα ειμαι πολυ προσεχτικος..

 

αυτο απο @@@ εγινε ανακληση....

 

βγηκα απο xml και πατησα φαινεται οχι σωσιμο.....

 

και το τελικο δεν ειχε στο κελυφος το ταβανι

 

θα κανω μια λιστα να τσεκαρω 1-1  πριν το ριξω γιατι πιο πολυ δεν μπορω οτι θα χαθει η ιδιοτητα απο @@@@

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι.

Δεν είναι οι ανακλήσεις αυτού του είδους που τιμωρούνται με έξωση, πρόστιμο κλπ.

 

Ακόμα και 5% να πήγαινες με 2 ανακλήσεις, δεν πιστεύω ότι θα είχες πρόβλημα.

 

Λίγο θα σε μαστιγώσουνε στην απάντηση (ότι και να διαβάσεις να έχεις στο μυαλό σου ότι η μετάφραση είναι: ''....να έχεις τα μάτια σου 400 στην οριστική υποβολή.... να μην κοιμάσαι...''.

 

Never mind.

Edited by hkamp
Link to comment
Share on other sites

Τώρα εξετάζουν τις αιτήσεις των μόνιμων.

Μπορεί να σου απαντήσουν και με το στυλ: "ντακσι".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ssouanis.

Λίγος βούρδουλας λεκτικός θα πέσει.

Ζοχαδιασμένοι θα είναι από το  φόρτο.

 

Παρεπιπτώντας σήμερα συμπτωματικά έμαθα ότι δώσανε ήδη καμιά 200αριά άδειες μόνιμων.

Link to comment
Share on other sites

Άντε καλορίζικοι όσοι συνάδελφοι έγιναν.

Το ντάκσι ήταν στα πλαίσια του χαβαλέ εννοείται.

 

Πάντως με ρυθμό 200/10 μέρες,

βλέπω να πάρουν οι προσωρινοί κανά 8χρονο ακόμα παράταση.

Link to comment
Share on other sites

Λίγο θα σε μαστιγώσουνε στην απάντηση (ότι και να διαβάσεις να έχεις στο μυαλό σου ότι η μετάφραση είναι: ''....να έχεις τα μάτια σου 400 στην οριστική υποβολή.... να μην κοιμάσαι...''.

 

Never mind.

 

Ελά είναι γενικό δηλαδή...και είπα εγώ....Καλά τι με κατσαδιάζει ο τύπος? "Να προσέχεις άλλη φορά....έπρεπε να το είχε δει"

 

akius...Αμα πέσεις σε άσχημη μέρα παίζει να σε βάλει να ξανακάνεις το ΠΕΑ 100 φορές.. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.