Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αναστολή εξοικονομώ κατ οίκον


Recommended Posts

100% δεν έχει ανοίξει για νέες αιτήσεις παρά μόνο για όσες εκκρεμούσαν. Υπάρχουν λαμόγια που τάζουν ένταξη από την πίσω πόρτα με προμήθεια 600 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μερσί για τις απαντήσεις. Μου φαινόταν πολύ περίεργο μόνο μία εταιρεία να προτείνει το πρόγραμμα μ' αυτόν τον τρόπο. Και επειδή δεν άφησα υπονοούμενο κακό ή καλό για την εταιρεία ίσως η διαχείριση αφήσει αυτήν την ανάρτηση μου, η μόνη που είδα είναι η κάτωθι και προφανώς ΑΝ είναι αλήθεια έχει συντριπτικό πλεονέκτημα έναντι άλλων τριών που μου κάναν προσφορά.

 

http://postimg.org/image/8ty9942sd/

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν μιλάω για αυτήν την εταιρία. Μήπως το φυλλάδιο είναι παλιό. Στο site τους δεν βρήκα να μιλάνε για το πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά κι εγώ στην βιτρίνα του γραφείου μου έχω διαφήμιση του προγράμματος. Επίσης αν πουλούσα λέβητες ή οτιδήποτε άλλο περνάει στο εξοικονομώ θα τους έλεγα τους πελάτες να μην τους κόψω τιμολόγιο τώρα (παράνομο το ξέρω) αλλά να τους κόψω μετά γιανα το περάσουν στο πρόγραμμα αν περάσει.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι. Μπορούμε να δούμε κάπου ή με κάποιο τρόπο τι ποσοστά των προϋπολογισμών ανά περιφέρεια έχουν εγκριθεί ή υλοποιηθεί έως τώρα και άρα να ξέρουμε πόσα είναι διαθέσιμα ακόμα ή ρωτάω χαζαμάρες;

Link to comment
Share on other sites

To φυλλάδιο μοιράστηκε πριν έναμιση μήνα περίπου σε περιοχή όπου περάστηκε αγωγός-επέκταση ΦΑ.

Edited by Homer
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.