Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Νέες εισφορές ΤΣΜΕΔΕ-ΕΤΑΕΕ


aifan

Recommended Posts

πάντως κάθε φορά έλεγε <<ότι το παρόν αποτελε΄'ι ασφαλιστική ενημερότητα αν εξοφληθει ...>>, ενώ τώρα παρόλο που δεν είναι κόκκινο,δεν το λέει. Κανενός άλλου?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εχω ξεχάσει πιο είναι το αρχικό χρώμα....... Ολο κόκκινο έρχεται. Στην αρχή νόμιζα ότι μου έκαναν καζούρα αλλά μετά το συνήθισα :mrgreen:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

απορώ γιατί επιμένουν και το στέλνουν...

 

θα χαρακτηριστεί απαράδεκτο , θα βάλω μεσα την κάρτα ανεργίας ΟΑΕΔ (φωτοτυπία) και θα σταλεί πίσω...

 

δεν πανε να  γ#$@

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα καλό! εγώ τα αφήνω στο ράφι μέχρι να φυτρώσουν πάντως. σε λίγο θα έρχεται πένθιμο μωβ δηλ κόκκινο και μπλέ μαζί.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα και θέλουν αποπληρωμή μέχρι 31.10.2013. Πήγα στην τράπεζα Αττικής για να εκδοθεί Technocard και μου ζήτησαν Εγγυητή. ΗΜΑΡΤΟΝ!

Πήρε καλά καλά 200εκ. € από το ΤΣΜΕΔΕ η τράπεζα και τώρα κάνει και κόνξες! Συν τα λεφτά που έχουν πάρει όλες οι άλλες τράπεζες και τα ξεχρεώνουμε εμείς!

ΜΠΟΡΛΟΤΟ!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Η πλάκα είναι ότι το δικό μου ειδοποιητήριο, ενώ έχει τις παλιές τιμές (της πρώτης κλάσης), αναγράφει στην αναλυτική περιγραφή "2η ασφ. κλάση"

Μη ξεχνιώμαστε κιόλας...

Edited by slammer
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ενημέρωση από τη χθεσινή παρέμβαση της ανοικτής συνέλευσης μηχανικών στη ΔΕ του ΤΣΜΕΔΕ

 

Ενημέρωση από τη χθεσινή παρέμβαση της ανοικτής συνέλευσης μηχανικών στη ΔΕ του ΤΣΜΕΔΕ

 

1. Μάλλον το μόνο θέμα για το οποίο πήραμε θετική απάντηση είναι ότι θα δοθεί κάποια παράταση (όπως πληροφορηθήκαμε η εισήγηση στο ΕΤΑΑ είναι για μέχρι τις 15/12/2013) στην εξόφληση των ειδοποιητηρίων του Β εξαμήνου 2013 χωρίς προσαυξήσεις.
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα καλό! εγώ τα αφήνω στο ράφι μέχρι να φυτρώσουν πάντως. σε λίγο θα έρχεται πένθιμο μωβ δηλ κόκκινο και μπλέ μαζί.

post-2272-0-60122900-1382463741_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

 
1. Μάλλον το μόνο θέμα για το οποίο πήραμε θετική απάντηση είναι ότι θα δοθεί κάποια παράταση (όπως πληροφορηθήκαμε η εισήγηση στο ΕΤΑΑ είναι για μέχρι τις 15/12/2013) στην εξόφληση των ειδοποιητηρίων του Β εξαμήνου 2013 χωρίς προσαυξήσεις.

 

 

Το μόνο θέμα....... Γιατί τα υπόλοιπα στα @@ τους και τιμή μας είναι που τα γράφουν εκεί.....Αμοιβαία άλλωστε είναι τα αισθήματα.

 
 
 
Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.