Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Νέες εισφορές ΤΣΜΕΔΕ-ΕΤΑΕΕ


aifan

Recommended Posts

Ρε παιδια για να συννενοηθουμε,χρωσταγες στο ταμειο?Για αυτο στα πηραν απο την επιστροφη?

Δε μπορει να περασαν τα αναδρομικα,ξερω τοσους μηχανικους που πηραν κανονικα επιστροφη φορου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1. Δεν χρώσταγα στην εφορία 

2. Δεν χρώσταγα στο ταμείο.

 

Αύριο θα δούμε τι θα γίνει....

Link to comment
Share on other sites

Την επιστροφη φορου στην περνουν ακομα κι αν εχεις κανει ρυθμιση στο ασφαλιστικο σου ταμειο και πληρωνεις κανονικα τις δόσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το τελευταιο δεν το επιασα.... Εχεις κανει ρυθμιση, πληρωνεις κανονικα, εχεις επιστροφη, σου κρατανε την επιστροφη?  :shock:

Link to comment
Share on other sites

Καλά τωρα στο τέλος της χρονιάς πέρνετε εσείς την επιστροφή φόρου;

Πάντως αν είναι αλήθεια αυτό είναι πολύ σημαντικό και πολύ μεγάλη πουστιά από πλευράς του ΤΣΜΕΔΕ να μην ενημερώνει κανέναν και να στέλνει την οφειλή στην εφορία.

Όσοι έχετε νέα ενημερώστε κι εμάς.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το τελευταιο δεν το επιασα.... Εχεις κανει ρυθμιση, πληρωνεις κανονικα, εχεις επιστροφη, σου κρατανε την επιστροφη?  :shock:

Ετσι ακριβως γινεται.... την πατησα εγω και μαλιστα ειμαι στις τελευταιες δοσεις, δεν εχω αργησει καμια εδω και 2,5 χρονια και παρολ'αυτα η εφορια εστειλε την επιστροφη στο ΚΕΑΟ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.