Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

kalamakiotis

Recommended Posts

Επομένως μπορείς να "μεταφέρεις" χρήματα από μια υποκατηγορία δαπανών σε μια άλλη αρκεί να μην ξεπεράσεις το συνολικό ποσό;

 

Έχετε ακούσει αντίστοιχη περίπτωση;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα

 

θα χρειαστω την γνωμη καποιου σχετικοτερου γιατι τα μηχανολογικα για μενα ειναι ενα μεγαλο ?

 

στην περιπτωση αντλιας θερμοτητας χαμηλων θερμοκρασιων για θερμανση - ψυξη με fancoils ο βαθμος αποδοσης των

τερματικων μονάδων στην θερμανση απο την ψυξη ειναι πολυ χαμηλοτερος ?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Οι βαθμοί απόδοσης τερματικών μονάδων ενεξαρτήτου θερμοκρασίας του μέσου αναφέρονται στην 1ή ΤΟΤΕΕ

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω σε μία διπλοκατοικία (μία κατοικία σε κάθε όροφο διαφορετικού ιδιοκτητη) με κατάστημα στο ισόγειο μπορεί κάθε ιδιοκτησία (η κάθε κατοικία) να μπεί ξεχωριστα στο πρόγραμμα ή υποχρεωτικά πρέπει να πάει σαν πολυκατοικία? τι συμφέρει?

Link to comment
Share on other sites

Μπορούν να μπούν ανεξάρτητα και νομίζω συμφέρει και απο την άποψη απορρόφησης περισσότερων χρημάτων

Link to comment
Share on other sites

Μπορούν να μπούν ανεξάρτητα και νομίζω συμφέρει και απο την άποψη απορρόφησης περισσότερων χρημάτων

δηλαδή παιδιά εννοείτε ότι από την στιγμή που οι κατοικίες είναι μόνο δύο (πρέπει να είναι κοντά στα 100τ.μ έκαστη) συμφέρει και εμένα αφού σίγουρα καλύτερα λεφτα θα βγούν από σαν πολυκατοικία, αλλά και τους ιδιοκτήτες?

Link to comment
Share on other sites

πάντως δεν υπάρχει πρόβλημα να σου πούν ότι αφού εντάσσεις 100% το σύνολο των κατοικιών του κτιρίου πρέπει να το κάνεις ώς πολυκατοικία έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.