Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

kalamakiotis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κανένα πρόβλημα δεν θα έχεις. Δεν ενδιαφέρει ο χρόνος αποπληρωμής και δεν τον εξετάζει κανείς.

Άλλωστε θα μπορούσες να το παραδώσεις χωρίς τα κόστη, οπότε δεν θα σου έβγαζε καθόλου χρόνο αποπληρωμής.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι, όσοι έχετε πελάτες από Δυτική & Κεντρική Μακεδονία, που την πάτησαν με την αναστολή, να τους λέτε να επικοινωνούν με το Υπουργείο στο 210-6969813 και να γκρινιάζουν.

Από το Υπουργείο μου είπαν ότι συζητάν την αναχρηματοδότηση μεταξύ των περιφερειών, αλλά είναι δύσκολο εώς αδύνατο να γίνει.

 

Αν καλεί κόσμος και γκρινιάζει, ίσως να αυξηθούν τα ποσοστά επιτυχίας.

 

Το παλεύω μέσω Τραπεζών να γίνει σε μεγαλύτερη κλίμακα

Link to comment
Share on other sites

Στο 2ο ΠΕΑ βάζουμε πάλι προτάσεις για μελλοντικές παρεμβάσεις και περαιτέρω εξοικόνομηση ενέργειας;

Link to comment
Share on other sites

Καλό κάνει, κακό δεν κάνει να βάλεις μία τουλάχιστον πρόταση.

Δεν είναι υποχρεωτικό, αλλά εάν πιστεύεις πως αξίζει μία πιθανή πρόταση που θα βάλεις, καλό είναι να την βάλεις.

Link to comment
Share on other sites

Σε μονοκατοικία (ισόγειο 100 τ.μ. και υπόγειο 100 τ.μ. Μ.Θ.Χ.) τι αμοιβή θα εγκριθεί από το υπουργείο;

Link to comment
Share on other sites

tetris γιατί το λες αυτό;

εγώ ακόμα και στο 2ο ΠΕΑ συνήθως βάζω κάποιο σενάριο, τουλάχιστον όταν είναι εφικτό.

nzerman με κάθε επιφύλαξη (γιατί δεν μου έχει εγκριθεί ακόμα ΜΘΧ) 300 + ΦΠΑ

Edited by kostas K
Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι γίνεται να ενταχθεί στο εξοικονομώ γκαρσονιέρα 20 τ.μ.; Οι ενδιαφερόμενοι μου είπαν πως εγκρίθηκε η αίτησή τους. Φαντάζομαι ότι η επιδότηση αφορά σε οποιαδήποτε περίπτωση κατοικίας ανεξαρτήτου τετραγωνικών.

 

Τι αμοιβή θα εγκριθεί για τα δύο ΠΕΑ του εξοικονομώ σ' αυτή την περίπτωση; 40 ευρώ +ΦΠΑ για κάθε ΠΕΑ; Είναι δυνατόν;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.