Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

«Πράσινο φως» από το ΣτΕ για την διπλή ανάπλαση Λεωφόρου - Βοτανικού


Engineer

Recommended Posts

Ο ραλλίστας δεν πρόκειται να βοηθήσει , όσο υπάρχει το ζόμπι της 13 και ο φορέας με τα πληρωμένα παιδάκια .

 

Αλλά από αύριο το βράδυ , ίσως έχουμε κατεδάφιση στο τριόροφο της Αλεξάνδρας με την μαιμού θύρα .

Link to comment
Share on other sites

Ο Τζίγκερ.....ή ο Μπαινω-Βγενό....

τον μπαμπη τον ρωτησε κανεις?

Mε το ραλλίστα τι θα γίνει;

....το ζόμπι της 13 και ο φορέας με τα πληρωμένα παιδάκια .

κατεδάφιση στο τριόροφο της Αλεξάνδρας με την μαιμού θύρα .

:confused: :confused: :confused:

Αυτό είναι που λένε: "Στην μάνα σου το είπες?"...

Ειλικρινά πιο εύκολα καταλαβαίνω τα Αλαμπουρνέζικα παρά τα "ποδοσφαιρικά"..... :roll:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

To "ραλλίστας", Γιάννη δεν ειναι ποδοσφαιρικό...Ο ένας Βωβός, (άρης) ασχολείται είναι οδηγός ράλλυ (μεταξύ άλλων).

Link to comment
Share on other sites

Ο ραλλίστας ή Τζίγγερ, ή ακατανόμαστος, (υπάρχουν και άλλα που δεν θέλω να αναφέρω.. :mrgreen: ) ήταν οδηγός ράλλυ με 7 συμμετοχές στο ράλλυ Ακρόπολης με Lancia Delta...Μετά ο μπαμπάς του έδωσε την αντιπροσωπία της Φερράρι (έτσι χτύπησε την Μελλίσα) και αργότερα σε οικογενειακό συμβούλιο με Βαρδή και καπετάνιο....Του δώσανε τον Παναθηναικό να "παίζει"....

Ο Αρης γιος του πτωχευμένου Μπάμπη το πολύ πολύ να κοντράρει κανά 3λιτρο στην παραλιακή με το αμάξι του μπαμπά φυσικά....

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι που τον παναθηναικό τον πήρανε οι μπαινω-βγαίνω και τα παιδάκια της 13 και σήμερα φοβόμαστε γιά το ρεκόρ του '30 .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το γήπεδο του Ολυμπιακού ποιος το πλήρωσε? Δεν θέλω να προκαλέσω ίντριγκες, ρωτάω γιατί πραγματικά δεν ξέρω!

 

Κάποιοι λένε ότι το πλήρωσε ο Ολυμπιακός, κάποιοι άλλοι ότι ήταν εν μέρει "δωράκι" του κράτους. Τι ισχύει?

Link to comment
Share on other sites

Τωρα πια που καταστρεψανε το ΒΩΒΟ μεινανε χωρις δουλεια πανω απο 1000 ατομα εν μεσω κρισης Βγαλανε οτι ειναι συνταγματικο μηπως για να γλυτωσουν τα 300 εκ που θα διεκδυκουσε ο βωβος απο τα ευρωπαικα δικαστηρια και περιμεναν να απολυσει ολους τους εργαζομενους

Link to comment
Share on other sites

Ο ραλλίστας ή Τζίγγερ, ή ακατανόμαστος, (υπάρχουν και άλλα που δεν θέλω να αναφέρω.. :mrgreen: ) ήταν οδηγός ράλλυ με 7 συμμετοχές στο ράλλυ Ακρόπολης με Lancia Delta...Μετά ο μπαμπάς του έδωσε την αντιπροσωπία της Φερράρι (έτσι χτύπησε την Μελλίσα) και αργότερα σε οικογενειακό συμβούλιο με Βαρδή και καπετάνιο....Του δώσανε τον Παναθηναικό να "παίζει"....

Ο Αρης γιος του πτωχευμένου Μπάμπη το πολύ πολύ να κοντράρει κανά 3λιτρο στην παραλιακή με το αμάξι του μπαμπά φυσικά....

Ικαρε έχεις μεγάλο λάθος. Ο βωβός, σαν οδηγός ράλλυ δεν ήταν καθόλου κακός. Και μέχρι πρότινος έτρεχε διαρκώς στους μεγάλους "ντόπιους" αγώνες. Τον τζίγγερ, δεν τον πρόλαβα φυσικά.

 

 

Παιδιά το γήπεδο του Ολυμπιακού ποιος το πλήρωσε? Δεν θέλω να προκαλέσω ίντριγκες, ρωτάω γιατί πραγματικά δεν ξέρω!

 

Κάποιοι λένε ότι το πλήρωσε ο Ολυμπιακός, κάποιοι άλλοι ότι ήταν εν μέρει "δωράκι" του κράτους. Τι ισχύει?

Αν δεν απατώμαι, χρησιμοποιήθηκαν και κάποια κονδύλια, απ'τα ολυμπιακά έργα για το καραϊσκάκης;

Edited by Kane
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πρέπει να βάλει λεφτά ο ...Μαρινάκης για να φτιαχθεί το γήπεδο του Παναθηναϊκού με στόχο να γίνει ανταγωνιστικό το πρωτάθλημα.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.