Μετάβαση στο περιεχόμενο

Έκτακτη εισφορά και στα οικιακά Φ/Β


Romanos

Recommended Posts

Συμφωνω απολυτα με τον JTB.

Επισης θα πρεπει να ληφθει υποψιν οπως και στα μεγάλα Φ/Β οτι ορισμένα άτομα εχουν παρει δάνειο για 40000Ε και το Φ/Β πληρώνει την δοση.

Τωρα θα χρειαστει να βάλουν απο την τσεπη τους!

Αυτο δείχνει την αφερεγγυότητα του ελληνικού κράτους.

Οσο για την τιμολόγηση ηταν σωστή για την αρχικες επενδύσεις!

Επρεπε να εχει επέμβει το κράτος οταν έβλεπε την τρομακακτικη πτώση των πανελ και να γινοταν η κατοχυρωση τιμης με την ενεργοποιηση και οχι με τον συμψηφισμό.

Link to comment
Share on other sites

Το οτι θα μου κανανε επιθεση οσοι κονομανε απο αυτην την υποθεση το ηξερα πριν γραψω το μνμ μου. Οποτε αφηστε τις ανοησιες με τις κατσικες του γειτονα, γιατι οταν ειμαι αναγκασμενος εγω να πληρωνω το καπελο για κατι που δεν χρησιμοποιω και οταν ενα κρατος δημιουργει διακρισεις αναμεσα στους πολιτες (εσυ βγαζεις 5000 σαν ελ.επαγγ. ή μισθωτος ή οτιδηποτε και φορολογησε, εσυ βγαζεις τα ιδια αλλα απο φωτοβολταικα δεν φορολογησε), βαλτε το μυαλο σας για το ποιανου κατσικα ψωφαει. Αντε μπραβο

 

Σε προκαλώ να έρθεις να δεις πόσα φωτοβλταικα έχω και πόσα κονομάω και πως βγάζω το ψωμί μου....

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

H συζήτηση μπορεί να έχει ενδιαφέρον για την κατηγορία μόνο ως προς την επιβολή έκτακτης εισφοράς.

 

Γενικές συζητήσεις περί ταρίφας, σίγουρης ή μη επένδυσης κλπ έχουν γίνει κατά καιρούς στο φόρουμ και δεν έχουν θέση σε αυτό το topic, οπότε θα διαγραφούν.

Edited by miltos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.