Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Τεχνική εκθεση για αντικατασταση στέγης


Kostas_3

Recommended Posts

Καλημέρα σε ολους.

 

έχω αναλάβει μια άδεια για αντικατάσταση στέγης και πρέπει να γράψω μια τεχνική έκθεση για την αρχαιολογία βυζαντινών στην Κέρκυρα

λόγω του ότι δεν έξω γράψει τεχνική έκθεση ποτέ μου , μπορεί κανείς να με βοηθήσει στέλνοντας μου μια ως παράδειγμα ?

 

ευχαριστώ

Edited by Kostas_3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

συνάδελφε, μηχανικοί είμαστε.... αν είναι δυνατόν. δεν μπορείς να γράψεις μια απλη περιγραφή του τι θέλεις και τι περιέχει το ακίνητο σου...? η τεχνική έκθεση δεν είναι πυρηνική φυσική....

Link to comment
Share on other sites

το τι είμαι και τι ξέρω συνάδελφε θα το κρίνω εγώ και οι πελάτες μου., κανένας άλλος. παρακαλώ τα σχόλιά περί πυρηνικης φυσικής αλλού.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε , προσπάθησε να γράψεις με σαφήνεια τι είναι ακριβώς αυτό που θα φτιάξεις , εσύ υποτίθεται το γνωρίζεις καλύτερα , και άσε την παραφιλολογία για τους σκοπούς του forum . Αρχικά , για να μιλάς για τους σκοπούς του forum θα πρέπει να έχεις προσφέρει πρόσφατα αλλά και σε βάθος χρόνου στα μέλη του forum αυτού .

 

Μην ασχολείσαι λοιπόν με τέτοια πράγματα . Προσπάθησε να είσαι περισσότερο ευγενικός προς τους συναδέλφους σου την επόμενη φορά . Η απάντηση #3 που έδωσες είναι επιεικώς απαράδεκτη και αντισυναδελφική .

Edited by gvarth
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

<p>ζητώ ειλικρινά συγνώμη λοιπόν δεν θα επαναληφθεί. παρόλα αυτά θα παρακαλεσω να μην με κρίνει κανείς έτσι εύκολα

Edited by Kostas_3
Link to comment
Share on other sites

Δεκτή η συγνώμη σου .

 

Δυστυχώς ή ευτυχώς κρίθηκες (όπως όλοι κρινόμαστε) από την απάντηση που έδωσες στο #3 . Ουσιαστικά , δεν κρίθηκες εσύ αλλά το ύφος της απάντησης που έδωσες .

 

Νομίζω ότι προσεκτικότερες τοποθετήσεις θα βοηθήσουν στο να αποφευχθούν παρόμοιες "αντιπαραθέσεις".

 

Ευχαριστώ .

 

_________________________

 

Edit :

 

Χρήσιμα στοιχεία για την τεχνική έκθεση θα βρείς εδώ .

Επίσης διάβασε και εδώ .

Edited by gvarth
Σύνδεσμοι με στοιχεία για την τεχνική έκθεση
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να ζητάς και πάλι συγνώμη .

 

Αν δεν καλυφθείς με τα παραπάνω links ή στην πορεία διαπιστώσεις ότι χρειάζεσαι κάτι πρόσθετο , επανερχόμαστε δριμύτεροι !

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.