Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Recommended Posts

Προσωπικά , βρίσκω πολύ αξιέπαινη την προσπάθεια σου συνάδελφε και χρήσιμη την δημιουργία σου και γι' αυτό σε ευχαριστώ.

Edited by DIMITRIS80
Link to comment
Share on other sites

συνάδελφε από το μακρινό Λιβάδι , 

που σε χαιρετά, (αν και το ξέχασες)

εύχομαι να το εμπλουτίσουμε όλοι.

 

καλή δύναμη

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 8 years later...

Το τελευταίο διάστημα δεν εμφανίζονται τα τριγωνομετρικά σε οποιαδήποτε κλίμακα zoom. Το ίδιο συμβαίνει και σε chrome και σε firefox, και σε windows 7, και σε windows 10. Προσπάθησα να στείλω σχετικό email από την "Επικοινωνία" του site, αλλά μου βγάζει το μήνυμα "Δεν επιτρέπεται κενή λύση." και (φαντάζομαι) δεν το στέλνει.

Έχουν και άλλοι χρήστες το παραπάνω πρόβλημα; Είναι μήπως πλέον ανενεργό το site;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα @george08. Δε νομίζω πως είσαι ο μόνος που έχει το πρόβλημα. Η αναζήτηση φαίνεται πως δεν λειτουργεί με κανέναν τρόπο. Ακόμη κι αν δώσεις τον κωδικό καταχωρημένου τριγωνομετρικού βγάζει μήνυμα ότι ο κωδικός δεν βρέθηκε. Κρίμα, γιατί είναι πολύ καλή προσπάθεια.

Edited by pirsogiannis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα @george08 @pirsogiannis !

Το site είναι πεσμένο εδώ κ αρκετούς μήνες... Έχω ενημερώσει προσωπικά τον @ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΥΓΓΡΟΣ και το γνωρίζει.... Φαντάζομαι ότι απλά life gets in the way και δεν έχει ασχοληθεί ακόμη..... θέλω να πιστεύω ότι θα επανέλθει σύντομα.... Η σελίδα έχει και facebook οπότε μπορείτε να στείλετε και εκεί ένα μήνυμα.... λογικά θα δει και τα μηνύματα μας εδώ....

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.