Μετάβαση στο περιεχόμενο

Στεγανοποίηση φελιζόλ μεσοτοιχίας


Recommended Posts

Καλημέρα.Στο σπίτι που μένω αποφάσισα να αποπερατώσω δωμάτιο στο δώμα μου (το οποίο έχει μπει στη ρύθμιση του 4014 και είναι χτισμένο πριν το 2003). Αναζητώ προτάσεις για το πως θα στεγανοποιήσω το φελιζόλ 5 εκ. (το οποίο είχε μπει κατόπιν υποδείξεως μηχανικού) που παρεμβάλεται μεταξύ του τοίχου μου και στη δίπλα οικοδομή.Η τοιχοποιία μου είναι από ytong.

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ όμορφο να σου τηλεφωνούν το πρωί και να σου λένε μια χαμογελαστή καλημέρα.

Θέλω να πιστεύω ο μηχανικός σας θα χαρεί ιδιαίτερα όταν σας ακούσει και θα σας προτείνει την λύση για την EPS που ψάχνετε!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω για την απαντηση αλλα αφενος αρχισαν οι αγνωστες λεξεις(EPS),αφετερου δεν εχω μηχανικο ενω ο συγκεκριμμενος βρισκεται εκτος χωρας.

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

.....αγνωστες λεξεις(EPS),αφετερου δεν εχω μηχανικο ...

Εδώ μπορείς σε μισό λεπτό να βρεις στην περιοχή σου κιόλας αρκετούς μηχανικούς ή τεχνικά γραφεία.

Μόνωση αρμού ζητάς βασικά για να μη έχεις και άγνωστες λέξεις.

 

Επικουρικά αν κάνεις και αναζήτηση στο φόρουμ εδώ θα βρεις αρκετά σχετικά θέματα με αυτό που ζητάς.

 


Το θέμα νομίζω  ολοκληρώθηκε και κλειδώνει μέχρι να το δει αρμόδιος συντονιστής.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.