Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΕΡΤ τέλος εποχής?... ποιάς εποχής?


OTTO_engine

Recommended Posts

Και με τις επερχόμενες εκλογές (αν γίνουν) παραγράφονται κι όλα τα αδικήματα π.χ. Παπακωνσταντίνου και λοιπών λίστας Λαγκάρντ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 359
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Για πάμε να ξαναδιαβάσουμε τι ορίζει το μεσοπρόθεσμο του 2012 πριν πάμε στην ΕΡΤ, ΔΕΠΑ, ΟΣΕ, ΕΥΔΑΠ, ΟΠΑΠ, ΔΕΣΦΑ, κλπ 

 

Άρθρο 5

 

το βάζω απλά για να μην τρέφουμε ανησυχίες περι δημοκρατίας, θεσμών, κρατικής περιουσίας, κλπ. 

Ερωτώ όμως που ήταν η ΕΡΤ, ιδιωτικά κανάλια όταν υπογράφαμε το μεσο-πρόθεσμο. Που ήταν οι συνδικαλιστές? που ήσουνα Μπάμπη και Τράγκα, που ήσουν ΕΣΗΕΑ, ΤΕΕ, ΔΣΑ, κλπ.  

 

Τώρα είναι αργά για δάκρυα Στέλλα.

 

Είπαμε με 30 δις κούρεμα το 2009 θα μπορούσαμε να έχουμε βιώσιμο χρέος. Εμείς βέβαια προτιμήσαμε να το κάνουμε 380 δις, μη βιώσιμο, με ανεργία +30%, χωρίς τράπεζες και με την Ελλάδα, κοινοβούλιο, κλπ σε υποθήκη. 

 

Και κάτι ΣΥΡΙΖΑ, Ανεξ. Ελλην, ΧΑ, ΚΚΕ ας διαβάσουν πρώτα το μεσοπρόθεσμο και μετά να το σκίζουν στο γόνατο. Αμ δε. Διότι γνωρίζουν οτι δεν μπορούνε οχι για κάποιο άλλο λόγο αλλά για το γεγονός οτι ακόμα και εαν το σκίσεις το ΤΑΙΠΕΔ θα ζει και θα βασιλεύει. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

post-25466-0-43399700-1371478438_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρίξτε μια ματιά στο τελευταίο.....

 

http://megaskandalo.blogspot.gr/2013/06/blog-post_17.html?spref=fb

 

την ριξαν την ματινα μωρε .... κριμα την κοπελα 8-)

Link to comment
Share on other sites

Ωραια τα λεει αυτος ο κογιαννης. Πριν τις προσληψεις του σαμαρα και της παρεας του ηταν ολα οκ ομως? Δεν μας το διευκρινησε αυτο. Για να μην παρεξηγηθω, αν ισχυουν αυτα που γραφονται στο αρθρο καλως εκανε και τα ανεφερε ο Κογιαννης, και πρεπει να παρεμβει η δικαιοσυνη (λεμε τωρα..)

Αλλα ας κανει μια αναδρομη και λιγο πιο πισω. Εχω βαρεθει να βλεπω δημοσια προσωπα να κατηγορουν αλλους χωρις να κανουν την αυτοκριτικη τους..ελεος πια

Edited by ckiriako
Link to comment
Share on other sites

chiriako, σίγουρα γίνονταν και παλιότερα, ωστόσο όταν θέλεις να το παίξεις μεταρρυθμιστής και είσαι χειρότερος από αυτό που θέλεις να αλλάξεις, δεν μπορείς να κοροϊδέψεις πλέον κανέναν.

Μεγάλοι άνθρωποι είμαστε και γνωρίζουμε την ιστορία και την ηθική των "μεταρρυθμιστών".

Link to comment
Share on other sites

Ναι ηλια, οπως το λες.... Να παρεμβει η δικαιοσυνη? Ωχ αδερφε καλοκαιριατικα, τωρα ειναι εποχη για μπανια και οχι για ερευνες και δικογραφιες

 

 

Φιλε ted, νεο παιδι ειμαι και τα βλεπω, παρωπιδες δεν εχω, εχω βαρεθει να μαλωνω με τον πατερα μου που εχει το σαμαρα για θεο. ναι ρε φιλε σαμαρα, ξηλωσε την ερτ και φτιαξτην σωστη απο την αρχη. Αλλα μην χωνεις μεσα δικους σου ρε! Ελεος. Κανε σωστα πραγματα και δικαια πραγματα και θα κοψω τα χερια μου να στα αφιερωσω. Ετσι που το παει ομως μεχρι τωρα ειναι να του δωσω κατι δαχτυλα μονο, τους 2 μεσους

Edited by ckiriako
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.