Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Από ΤΕΙ μηχανολογίας σε ΑΕΙ


sally

Recommended Posts

Γιωργο απο περιεργεια ρωταω ετσι και αλλιως δεν παιζει να το ρισκαρω αφου δεν με νοιαζει να μεινω Ελλαδα.

Καλητερα να κανω μεταπτυχιακο αμα δω οτι μου αρεσιε στην πορεια

Μην αραπαζεσε 8-)

Και δεν θυμαμαι να σου ειπα οτι περασα

Σου ειπα ειμαι υποψηφιος για το ΤΕΙ του Πειραια..κουλαρε

 

Δημητρη αμα κατσει και ξαναδωσω δεν παιζει να βαλω Πολυτεχνιο η ΤΕΙ αλλα καποια στρατιωτικη σχολη

Απο περιεργεια τα ρωταω αμα δεν ξερετε μην μου απαντατε δεν ειναι αναγκη να αρπαζεστε 8-)

 

Δεν μπαινω τελευταιο ετος αλλα στο 5ο εξαμηνο (3ο ετος)

 

Ειρηνη παιδια, αμα δω οτι τελικα μου αρεσει η Μηχανολογια θα κανω μεταπτυχιακο σε καποιο ιδρυμα του εξωτερικου και δεν θα κατσω να βασανιζομαι στα ουτως η αλλως χαλια ΤΕΙ/ΑΕΙ.

 

btw με τα φετινα δεδομενα οι βασεις θα πεσουν και με το 14αρι που εχω πιανω ΑΕΙ και με λιγη τυχη καποιο επαρχιακο Πολυτεχνιο σε ενα ακυρο τμημα (ειμαι και ειδικη κατηγορια).

Αλλα εβαλα ΤΕΙ γιατι πιστευω εχει προοπτικες 

Αν τελικα τα γεγονοτα με βγαλουν λαθος, τα μαθηματικα και η φυσικη ειναι πανω κατω ιδια με την υλη Λυκειου (πιο δυσκολη βεβαια αλλα εχουν  κοινα σημεια)

Οποτε.....

 

Και να προσθεσω οτι τα τμηματα που ρωταω δεν τα δηλωσα καν γιατι οταν εκανα Μηχανογραφικο δεν ειχα ιδεα για το μπαχαλο των ΕΔ των Μηχανικων ΤΕ.

 

Τα θελα και τα παθα...

Μπορεις να πας στο λυκειο σου και να αλλαξεις το μηχανογραφικο σου.Εχει παρει παραταση μεχρι τις 17 αν θυμαμαι καλα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.