Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Ενδεικτικές τιμές κουφωμάτων αλουμινίου


deskar

Recommended Posts

  • 2 months later...

Καλησπέρα σας.

 

Είμαι καινούργιος στην παρέα.

Σε περίπτωση που ενδιαφέρεστε να δείτε κάποιες ενδεικτικές τιμές κουφωμάτων αλουμινίου, μπορείτε να επισκεφθείτε το site μας ********

 

Σύντομα Θα μπορείτε να υπολογίζεται το κόστος με βάση το πλάτος και το ύψος.

 

Επίσης θα βάλω μια ακόμη υπηρεσία υπολογισμό υλικών και εξαρτημάτων όπου θα μπορείτε να στέλνετε της διαστάσεις τον ανοιγμάτων και ανεξαρτήτως σειράς και εταιρία αλουμινίου με βάση την τιμή κιλού του αλουμινίου που θα σας δόση ο έμπορος

 

6. Απαγορεύονται οι διαφημίσεις.

myri

Link to comment
Share on other sites

είναι για της θωρακισμένες πόρτες που έχουν Σχέδια επενδύσεων Παντογράφου με υπενδεδυμένο M.D.F 5 – 8 χιλιοστά που έχουν σκαλιστή από CNC ¨) ότι άλλη απορία έχεις είμαι πρόθυμος να σου λύσω οπόσο ξέρω Βεβαία. το site είναι υπό κατασκευή πολύ σύντομα θα είναι έτυμο για χρήση. Αν δεις κάτι λάθος θα ήμουν πολύ ευγνώμον να μου το επισήμανες να το διορθώσω ευχαριστώ ¨)

Link to comment
Share on other sites

ενδεικτικα,επειδη ειδα καποιες πολυ ομορφες σε σκουρα χρωματα (πορτες ασφαλειας παντογραφου),σε τι τιμες κυμαινονται?

Link to comment
Share on other sites

Με τον καιρό θα ετοιμαστεί το section με τις παρουσιάσεις εταιριών/επαγγελματιών όπου θα υπάρχει η δυνατότητα ''προβολής'' έργου/υπηρεσιών (μέσω links, όπως υπήρχε στην παλιά πλατφόρμα). Μέχρι τότε στοιχεία που φλερτάρουν επικίνδυνα με διαφήμιση (αν χρειαστεί) θα ανταλλάσονται με π.μ. και μόνο.

 

Εφιστώ την προσοχή στο τί απαντάτε και τί ρωτάτε - και θα σβήνονται τα μηνύματα και θα επιβάλλονται οι προβλεπόμενες κυρώσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ sundance οπός γράφω σύντομα θα υπάρχουν παρά πολύ καλές τιμές σε πολλά προϊόντα. Και ιδικά στης θωρακισμένες σίτες και στα κουφώματα αλουμίνιου. Έχω ψαχτεί πολύ για να κάνω ότι καλύτερο αν θέλεις τσεκάρισε πιες σε ενδιαφέρουν και ευχαρίστως να σου πω βεβαία η τιμές κυμαίνονται ανάλογα με τη κλειδαριά. θέλεις αν είναι στάνταρ μονό με Κλειδαριά Χρηματοκιβωτίου Twinstop + έχτρα κλειδαριά αν θέλεις με δαγκάνα απλός παίζονται πολλά με της θωρακισμένες κυκλοφορούν κινέζικες με πολύ χαμηλό κόστος και Βάζεις ένα M.D.F αυτές είναι της (Tesio Porte Torino) μια από της καλύτερες εταιρίες για θωρακισμένες πόρτες. Αλλά να μην σε κουράζω μέσα στο site γράφει το τηλέφωνο μου πάρε να σου εξηγήσω ¨)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.