Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Εξοικονόμηση κατ' οίκον - διαδικασία, δικαιολογητικά, οικονομικά θέματα, κ.λ.π.


Recommended Posts

συναδελφε δεν εχω κατι τετοιο αλλα ισως να ξερουν στην τραπεζα γι αυτο το θεμα. ειναι καθαρα διαδικαστικο. αλλιως ριξε και ενα τηλ στο εξοικονομω. στη χειροτερη φτιαξε ενα δικο σου εγγραφο που θα ζηταει την παραταση και τους λογους που το ζητας. δεν νομιζω να εχεις καποιο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πελατης μου  πηρε 3 προεγκρισεις για τα 3 οροφοδιαμερισματα που εχει.

Τωρα θελει να κανει αιτηση προεγκρισης και για το 4 οροφοδιαμερισμα.

Επειδη η πολυκατοικια εχει αυτα τα 4 οροφοδιαμερισματα μπορει τωρα να τα αλλαξει ολα σε μια αιτηση για πολυκατοικια?

Link to comment
Share on other sites

Πελατης μου  πηρε 3 προεγκρισεις για τα 3 οροφοδιαμερισματα που εχει.

Τωρα θελει να κανει αιτηση προεγκρισης και για το 4 οροφοδιαμερισμα.

Επειδη η πολυκατοικια εχει αυτα τα 4 οροφοδιαμερισματα μπορει τωρα να τα αλλαξει ολα σε μια αιτηση για πολυκατοικια?

 

Δευτερη ερωτηση.....Οταν κανω το πρωτο ΠΕΑ και κοβω αποδειξη για να το βαλω στην αιτηση του προγραμματος δεν θα πρεπει να πληρωθω απο καπου.... :shock: ...να καταβαλω αμοιβη, ΦΕΜ κλπ....  ή θα περιμενω το προγραμμα στο τελος να μου τα στειλει?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη το 1ο ΠΕΑ το πληρωνομαι απο τον πελατη? Δεν θα ερθει μεσω του προγραμματος, στο τελος? Κοβω μονο ΑΠΥ και τιποτα αλλο?(ουτε τραπεζα ουτε ΦΕΜ κλπ?)

Link to comment
Share on other sites

Και τα δύο ΠΕΑ με παραστατικό εξωφλήθη, οπότε τα πληρώνεσαι επιτόπου, καθώς τα χρήματα στο τέλος θα κατατεθούν στον λογαριασμό του πελάτη σου

Link to comment
Share on other sites

Μπορω ομως να τα παρω απο τον πελατη μου στο τελος οταν του καταβληθουν, σωστα? Το 250 του συμβουλου θα κατατεθει σε λογαρισμο μου ξεχωριστα?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.