Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Aεροφωτογραφίες του ΟΚΧΕ (και) απο το ΤΕΕ


Kane

Recommended Posts

Σε ψηφιακή μορφή, πλέον είναι αρκετά μικρότερος ο χρόνος παραλαβής, περί την εβδομάδα από την πληρωμή. 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Καλησπέρα, να ρωτήσω, μήπως γνωρίζετε αν έχει γίνει κάποια αλλαγή στα γραφεία και στον τρόπο παραλαβής του ΟΚΧΕ από την Τιμ. Βάσσου. Προσπαθώ να επικοινωνίσω από το πρωί μια και βρίσκομαι εκτός Αθήνας αλλά κανένα τηλέφωνο δε λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

καλημέρα συνάδελφοι,

έχει βρει κανείς αν μπορείς να κάνεις αναζήτηση ανα περιοχή? οκ έχει χιλιάδες αεροφωτο να δούμε έστω κ σε χαμηλή ανάλυση, αλλά πως θα βρω αυτές που υπάρχουν στην περιοχή που θέλω? 

στην αναζήτηση που έχει εδώ http://search-okxe.herokuapp.com/ σου λέει ποιες υπάρχουν στην περιοχή γενικά αλλά όχι το όνομα της αεροφωτογραφίας να πάω να την ανοίξω

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, yo4 said:

@ AsiM: Αναζήτησε με συντεταγμένες εδώ: http://gis.ktimanet.gr/wms/apr1/

σ'ευχαριστώ, το έχω ψάξει και εκεί αλλά δυστυχώς έχει μερικές, όπως γράφει κιόλας "αποτελούν τμήμα του συνολικού αρχείου.." για Χρισσό-Δελφούς ας πούμε που κοίταξα έχει μόνο του 1998-9,

δηλαδή και αυτοί οι άνθρωποι είπαν να κάνουν κάτι καλό και το κάνουν μισό, αφού ανεβάζεις τόσες αεροφωτο, βάλε και ένα κατάλογο κάπου

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Καλησπέρα, εγώ ενώ βρίσκω την ομάδα που περιέχει τον Α/Φ (W_BW_76_977018 εως και 23) και το κατεβάζω, εντούτοις δεν υπάρχει μέσα στο αρχείο, κάνω κάτι λάθος, ή απλά δεν τα περιέχει όλα;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.