Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Δεν κάνετε καμιά καλοκαιρινή προσφορά;


ethan

Recommended Posts

Εν όψη καλοκαιριού και μιας και έχω δει ότι εδώ μέσα γράφετε-παρακολουθείτε εκπρόσωποι όλων των μεγάλων εταιρειών, δεν κάνετε καμιά προσφορά πέρα απ αυτές που κατά καιρούς μαθαίνουμε?

 

π.χ έκπτωση σε μηχανήματα, ειδικές προσφορές, έκπτωση σε συνδρομές δικτύων κτλ κτλ....

 

Κανονικά το showroom σε ένα τέτοιο forum θα έπρεπε να ήταν γεμάτο από θέματα με προσφορές μιας και απευθύνεται σε έναν τεράστιο αριθμό μηχανικών.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, η μέχρι τώρα εμπειρία μου (αν και έχω καιρό αν επενδύσω σε οτιδήποτε σχετικό με εξοπλισμό) ήταν πικρή. 

Ούτε κάν δόσεις για την αποπληρωμή δεν κατάφερα να πετύχω στα δεδομένα μεγάλα ποσά αγοράς εξοπλισμού..πόσο μάλλον προσφορές...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Αντιθέτως εγώ, πρόσφατα αγόρασα νέο γεωδαιτικό σταθμό από εταιρία η οποία δεν έκανε βεβαίως έκπτωση στο συνολικό ποσό, αλλά ..."τράβηξε" αρκετά μακριά τις δόσεις αποπληρωμής.....

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό αυτό Ιάσωνα. Αυτό σημαίνει πως αντιλαμβάνονται κάποιες εταιρίες τις δυσκολίες που υπάρχουν, γιατί για κάποιες άλλες οι δόσεις είναι ...αγνωστη λέξη :) Καλοδούλευτος! :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψάχνω gps , εχω πάρει "προσφορές" από σχεδόν όλα τα μοντέλα αλλά τίποτα να πω ότι αξίζει και να τρέξω να το κλείσω...

 

Το απίστευτο είναι ότι μερικοί μου λένε για διακανονισμό με προκαταβολή π.χ 40% και τα υπόλοιπα άτοκες δόσεις, αλλά επιβάρυνση γύρω στα 250-400 ευρώ από την εφάπαξ εξόφληση. Άτοκες δόσεις σου λεει μετά!!

 

Ιάσονα για ενημέρωσε με σε παρακαλώ  p.m από ποια εταιρεία αγόρασες με καλό διακανονισμό

Edited by ethan
Link to comment
Share on other sites

Ιάσονα για ενημέρωσε με σε παρακαλώ  p.m από ποια εταιρεία αγόρασες με καλό διακανονισμό

 

Το μόνο που μπορώ να πω είναι να ψάξεις για μια "εταιρία - shop", σε μια πόλη φημισμένη για τα ...λουκούμια της, κάπου στο "κέντρο της μπανανίας μας".....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μετρητοίς αν μπορείτε θα πετύχετε καλύτερες τιμές, το θέμα είναι ποιος μπορεί. Αλλά αν πάρετε προσφορές απο όλες τις αντιπροσωπείες, τις συγκρίνετε και τις συζητήσετε μαζί τους θα πετύχετε καλύτερες τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.