Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Νέα διάταξη για τους προσωρινούς Ενεργειακούς Επιθεωρητές


deligiannis

Recommended Posts

Αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι κάνεις αίτηση για μόνιμος κι έχεις υποχρέωση εντός έτους να δώσεις τις εξετάσεις.

Εντωμεταξύ στην σελίδα της αίτησης εκεί που λέει φορέας, έχεις κι επιλογή ''θα επιλέξω αργότερα''.

Αυτό σημαίνει πως σε γράφουν στα μητρώα και πρέπει σε ένα έτος να κάνεις εξετάσεις;

Χωρίς επιλογή φορέα;;;

Edited by alej
Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι για βοηθείστε!

Εχω κάνει εγγραφη στο buildingcert έχω κάνει και τα σεμινάρια, τί κάνω για να πάρω την άδεια?Μπορω να κάνω κατι ή ακόμα δεν άνοιξε το σύστημα?

Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω ότι "ξεκολλησαν" επιτέλους.

Εν τω μεταξυ λέει μεσα σε ενα χρονο να περασουμε επιτυχως τις εξετάσεις!Γιατι μεσα σε ενα χρόνο θα χει αρχίσει η διαδικασία των εξετάσεων?χοχο..ας γελάσω :grin: :grin: :grin:

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να οργανωθεί η διαδικασία θα περάσει ο ευαίσθητος μήνας που παρατηρείται ζήτηση οπότε...δεν μπορούσαν να το προχωρήσουν πριν τον Αύγουστο...

Link to comment
Share on other sites

Άντε παιδιά με το καλό... στα 50€ έχει πέσει το πιστοποιητικό και από αυτά τα 13€ πάνε στην εφορία.... και είναι και 2 μέρες δουλειά......

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Το αρχαϊκό, επιτρέψτε μου "αστείο" πρόγραμμα του ΤΕΕ που μας καλεί να υπολογίζουμε σκιασμούς με πράξεις θα το αλλάξει κανείς;;

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από την ανακοίνωνση του ΥΠΕΚΑ καταλαβαίνω οτι οι προσωρινοί τέρμα αρχής γενομένης από τον Οκτώβρη του 2013 εως ότου λήξουν οι άδειες (πολλές λήγουν και μετά).

Επειτα θα υπάρχουν μόνο όσοι έχουν παρακολουθήσει τα σεμινάρια εως... (και εδω είναι το θέμα). Θα γίνουν ποτέ εξετάσεις?

 

Όσο για την τιμή, εαν πεις σε πελάτη την "νόμιμη" καραφλιάζει. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Το αρχαϊκό, επιτρέψτε μου "αστείο" πρόγραμμα του ΤΕΕ που μας καλεί να υπολογίζουμε σκιασμούς με πράξεις θα το αλλάξει κανείς;;

Αγοράζεις ένα softaware που το κάνει αυτόματα (και τονώνεις την εγχώρια αγορά με ρευστό)

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.