Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εργασία και LinkedIn - Εμπειρίες - Δικτύωση


TimeLord

Recommended Posts

FB δεν έχω και δεν ξέρω. Οι υπερβολές και οι σάλτσες υπάρχουν παντού ( π.χ. σκάει εργοδηγός στο γραφείο που σου χει βγάλει την ψυχή μέχρι να καταφέρει να σκυροδετήσει ένα τοιχο αντιστήριξης και σου λέει ιστορίες για γέφυρες κτλ).

 

Η αλήθεια είναι ότι χωρίς εμπειρία εξωτερικού ή έργα Μετρό, Εγνατίας ή Ρίο Αντιρριο είναι πολύ δύσκολο να σε προσεγγίσει κάποιος. Από αυτό μέχρι είναι ΦΒ υπάρχει μεγάλη διαφορά.

 

Ανεξάρτητα αν έμείς έχουμε βρει δουλειά ή όχι από το Linkedin πολλοί βρίσκουν καθημερινά και αυτό το καθιστά εργαλείο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τα σχολια. Οντως, σε ξενα γκρουπ υπαρχει αρκετη συμμετοχη σε αντιθεση με τα ελληνικα. 
 

Ανεξάρτητα αν έμείς έχουμε βρει δουλειά ή όχι από το Linkedin πολλοί βρίσκουν καθημερινά και αυτό το καθιστά εργαλείο.

Εννοεις στο εξωτερικο;

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει να με προσθεσει στο επαγγελματικο του δικτυο -εγω ενδιαφερομαι κυριως για εργασια στο εξωτερικο-, ας μου στειλει pm.

Edited by TimeLord
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.