Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Βεβαιώσεις μηχανικών και Ν.4178/13


Recommended Posts

Δηλαδή, το σύστημα του Ν.4178, δεν "βγάζει" ακόμη βεβαιώσεις;

(Και έχω να δώσω και εγώ μία σύντομα...)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, το σύστημα του Ν.4178, δεν "βγάζει" ακόμη βεβαιώσεις;

(Και έχω να δώσω και εγώ μία σύντομα...)

Λαθος μου...Το συστημα εκδιδει βεβαιωσεις 4178 αρκει να εχεις πατησει το κλικ στην υποβολη δηλωσης ,κάτι που δεν εκανα εγω....Το πρόβληαμ είναι ότι εκανα λαθος στην περιγραφη με αποτελεσμα να εκδωσω βεβαιωση η οποια στην περιγραφη του ακινητου εχει λαθος.(Δεν εχει πληρη πληρη περιγραφη του διαμερισματος οπως το αναφερει το συμβολαιο).

Πώς μπορω να διορθωσω τη δηλωση μου?Υπαρχει δυνατότητα διόρθωσης καποιου λαθους?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Στις βεβαιώσεις του 4178 (χωρίς αυθαιρεσία)  δεν υπάρχει ανταποδοτικό ποσό για ΤΕΕ? Κατά την υποβολή μου εμφανίζει ανταποδοτικό ποσό = 0.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι υπάρχει νήμα εδώ http://www.michanikos.gr/topic/35831-%CE%9103-%CE%92%CE%B5%CE%B2%CE%B1%CE%B9%CF%8E%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%9C%CE%B7%CF%87%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%8D/

Ας διαβάσουμε κάποια πράγματα πριν κάνουμε post. Είπαμε να κρατήσουμε κάποια λογική ανάρτησης στο forum αναφορικά στον Ν.4178.

Διαβάστε κι εδώ http://www.michanikos.gr/topic/36014-%CE%9D-417813-%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%B5%CF%84%CF%8E%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%B7-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B1%CF%85%CE%B8%CE%B1%CE%AF%CF%81%CE%B5%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B4%CF%8C%CE%BC%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%9F%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C/

Ισως είναι σκόπιμο να μεταφερθούν οι διάλογοι στο νήμα που ανήκουν και να κλείσει αυτό.

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.