Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

[Α23] Σταυλικές - κτηνοτροφικές εγκαταστάσεις (δικαιολογητικά, πρόστιμα κ.τ.λ.)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 793
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,

1. Βρήκα από οπεκεπε την ενιαια δηλωση εκμετάλλευσης αλλά δεν μπορούν να βγάλουν τα απόσπατα χάρτη γιατί το σύστημα είναι κλειστό.

Τι κάνω εδώ προχωράω την δήλωση και το αφήνω ως εκκρεμότητα όταν μπορέσουν να μου βγάλουν και τον χάρτη?

2. Σε περίπτωση που υπάρχει ενοικιαστής ή δήλωση γίνεται στο όνομα του ιδιοκτήτη;

Edited by kat2011
Link to comment
Share on other sites

Σε ένα απόσπασμα χάρτη που μου είχαν φέρει δε φαινόταν τίποτα, ήταν εκτύπωση χαμηλής ανάλυσης και φαινόταν χοντρικά το περίγραμμα του αγροτεμαχίου. Αν ειναι προσπάθησε να βρεις μία α/φ πριν τις 28/7/11 που να φαίνονται

τα κτίσματα προς τακτοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ συνάδελφοι,

θα βγάλω ένα απόσπασμα απο γκουγκλ ή κτηματολόγιο και θα σημειώσω πάνω τους σταύλους

κι επίσης στην δήλωση θα βάλω τον ιδιοκτήτη και στα σχόλια θα αναφέρω τον ενοικιαστή και το μισθωτήριο

Link to comment
Share on other sites

η εγκυκλιος 4 λεει αντιγραφο ενιαιας ενισχυσης οποιουδηπουτε ετους.αν βαλω αντιγραφο ενιαιας ενισχυσης 2013 και αντιγραφο google που φαινεται οτι η σταυλικη εγκατασταση υπηρχε πριν το 2011 ,ειναι σωστο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι!Έχω την εξής περίπτωση.Ποιμνιοστάσιο 180 τμ (από ξύλο και λαμαρίνα)και συνοδευτική αποθήκη 30 τμ από τσιμεντόλιθο και λαμαρίνα προ του 2011 όλα (προ 20ετίας συγκεκριμένα).Τα περνάω στο σύστημα και τα δύο σε 2 φύλλα καταγραφής ως σταυλικές εγκαταστάσεις?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.