Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

καθαρισμος κεφαλων printer Epson 1520


mixyak790

Recommended Posts

Καλημέρα,

Γνωριζει καποιος τον τροπο καθαρισμου κεφαλων printer ,ειδικα του Epson 1520?ειναι παλιο μοντελο αλλα παιρνει ρολλο Α2,εκτυπωνει σε μηχανογραφικο χαρτι και γενικα για να βρει  κανεις εναν αντιστοιχο θελει κοντα στα 2000 ευρω,τα μελανια του ειναι πολυ φτηνα και γενικα κανω τη δουλεια μου αψογα.Το service μου ζητησε 50 ευρω....  (Aν γνωριζει κανεις καποιο αξιοπιστο  service με χαμηλοτερη χρεωση ας στειλει π.μ.)

Edited by mixyak790
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Επειδή με τον συγκεκριμένο εκτυπωτή έχω ασχοληθεί πάρα πολύ (αλλά και με άλλους Α3 και Α2 που φέρουν κεφαλή εκτύπωσης), πήγαινέ τον στο εξουσιοδοτημένο service για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Τα 50 ευρώ που σου ζήτησαν θα τα πληρώσεις υπερ-διπλάσια αν προσπαθήσεις να το κάνεις είτε μόνος σου είτε σε κάποιο κατάστημα που θα σου πάρουν λιγότερα. Για ότι χρεαστείς στη διάθεσή σου.

 

Φιλικά

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

να σε ρωτησω κατι,αν ξερεις ,

μου φαινεται με ψηλαφηση σαν η κιτρινη κεφαλη να ειναι λιγο πιο κοντη ,ισχυει κατι τετοιο?

οταν λες εξουσιοδοτημενο service ,ποιο εννοεις ?στειλε π.μ.

 edit :τεσπα στο εξουσιοδοτημενο service(που εχω εγω υποψιν μου) μου ειπαν οτι δεν υπαρχει κανενα ανταλλακτικο αν χρειαστει..θα κανουν.καθαρισμο και θα πρεπει να χρεωθω 18 ευρω +φπα για την εισαγωγη...,ανεξαρτητα απο το αποτελεσμα...

Edited by mixyak790
Link to comment
Share on other sites

Στο ίδιο (18 + ΦΠΑ) πηγαίνω και εγώ.

 

Μήπως χρησιμοποιείς μη αυθεντικά μελάνια; Αν ναι, κάποια από αυτά έχουν ελαφρώς διαφορετικές διαστάσεις και ίσως η φ=διαφορά στο κίτρινο να οφείλεται εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.