Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Plotter Canon image Prograf IPF σειρά 600 (A1/24")


giannist

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

το Canon Ιmage Prograf IPF605 παιρνει μονο ρολλο...

το Canon image Prograf IPF610 παιρνει και κασετα Α2 (δλδ χαρτι Α2,3,4) αποτι ξερω, οχι Α4...

Link to comment
Share on other sites

Μπα δε νομιζω. Μονο για το Α3 αξιζει η κασετα...Α2 ειναι το μισο Α1 αρα και με ρολο 60εκ εισαι μια χαρα..Τωρα Α4 στον πλοττερ θα τυπωσεις?? Εγω δε θυμαμαι να εχω τυπωσει κ πολλα σχεδια Α4....

 

ασε που εχει καταργηθει ο 610, μονο αν το βρεις να εχει ξεμεινει...

Link to comment
Share on other sites

Με βλεπω για το 610 μαλλον.. Η κασετα πρεπει να αξιζει το παραπανω εξοδο.

 

Έχω τον ipf600 δηλαδή το προηγούμενο μοντέλο από τον 610, το οποίο και αυτό είναι με κασέτα. Είναι αρκετά εύχρηστο. Έχω αγοράσει και ένα φτηνό scaner A3 της mustek και έτσι τυπώνω και φωτοτυπίες Α3. Σε περίπτωση που δεν έχεις φωτοτυπικό θα σε βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος εάν ο Canon image Prograf IPF605 έχει τροφοδοσία χαρτιού Α4 ή παίρνει μόνο ρολό;

 

Το Α4 ρολό είναι πάρα πολύ χρήσιμο στην οδοποία, κυρίως στα σχέδια διατομών και διαπλατύνσεων-επικλίσεων αλλά νομίζω ρολό Α4 βρίσκεις μόνο με παραγγελία (ειχα ψάξει παλιά, δεν έβρισκα πουθενά).

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.