Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Plotter Canon image Prograf IPF σειρά 600 (A1/24")


giannist

Recommended Posts

Συναδελφοι εχει κανεις εμπειρια απο τον iPF750 η 755? Εντυπώσεις? Αξιζει τα σχεδον 1000 ευρω επιπλεον ο 755 για τον σκληρο δισκο που εχει (νομιζω πως δεν εχουν αλλη διαφορα, σωστα?).

ty

Link to comment
Share on other sites

Πριν 2ωριτσες μου ηρθε ο 605 ...Αρκετα καλη ποιοτητα στην πρωτη επαφη... Κ με την θυρα enthernet ειναι αρκετα γρηγορος... Ευκολος στη εγκατασταση, δεν ειχα κανενα προβλημα... Αλλα εκεινη η παλετα στην οποια ηταν πανω....μου εβγαλε το λαδι...δεν χωραγε απο την πορτα της εισοδου κ τον κουβαλησα με τα χερια...

 

Υ.Γ. Ερωτηση για οσους τον εχουν ηδη. Ειχε μεσα καποιο βουρτσακι καθαρισμου??? Εγω δεν βρηκα τιποτα...Λετε να ειναι στα σκουπιδια μαζι με τα φελιζολ???

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Ερωτηση για οσους τον εχουν ηδη. Ειχε μεσα καποιο βουρτσακι καθαρισμου??? Εγω δεν βρηκα τιποτα...Λετε να ειναι στα σκουπιδια μαζι με τα φελιζολ???

Και εγώ πάντως δεν βρήκα κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Στα χαρτια αναφερει οτι υπαρχει και εχει κ οδηγιες καθαρισμου..

 

Και οι επιδοσεις του 605 συνεχιζονται...Μολις τυπωσα 10 σχεδια γραμμικα εγχρωμα με πολλα hatch.... η εκτυπωση εγινε παρα πολυ γρηγορα, ουτε καθυστερηση στην εναρξη, ουτε στην εκτυπωση....Μια χαρα....Οσο σκεφτομαι οτι υπο αλλες συνθηκες θα επρεπε να τρεχω, να παρκαρω, να περιμενω και κανα 45λεπτο.....

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόλις τον παρέλαβα.

 

Πάντως το βουρτσάκι είναι δεξιά στο καπάκι που βλέπεις την κεφαλη, είναι μικρό και έχει ένα κρίκο για να το πιάσεις, σε χωνευτή θήκη....

 

Για Ethernet βλέπω την σύνδεση;)

Link to comment
Share on other sites

στο μπροστα καπακι εννοειτε???Τωρα ειμαι εκτος Χανιων, θα ψαξω μολις επιστρεψω..Που το βρηκες ρε τσακαλι..Στα χαρτια δε λεει τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς το κόστος εκτύπωσης/σελίδα Α1 του συγκεκριμένου plotter (απο δικούς του υπολογισμούς ή από εγχειρίδιο); Στα brochures που βρήκα δεν γράφει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.