Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Αρχιτεκτονική ΕΜΠ --- Πρωτοετής Φοιτητής


Amakatzis

Recommended Posts

να σας πω. κι εγώ όταν είχε πορείες δεν πήγαινα στη σχολή.....

 

πήγαινα στις πορείες

 

(και τέλειωσα στην 5ετία, μη ρωτήσει κανείς κακεντρεχής τι τέλειωσα)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μην με αποπαιρνετε απλα τωρα μαθαινω απο αθηνα και δεν ειχα ξαναπαει πολυτεχνειο οσο να ναι οταν εισαι μονος σε μια πολη πουδεν ξερεις εισαι διστακτικος....θεμα συνηθειας ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας αποπαίρνουμε, ίσως σας πειράζουμε λίγο διότι βγαίνει και μια χαρά και σε εμάς να σας έχουμε παρέα και να έρχονται ανάλογες μνήμες που ήμασταν νεούδια κι εμείς….

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει με τις εγγραφές τελικά?

Ακόμα περιμένω. Αν περάσει και η διορία (μέχρι 27-9 νομίζω) , θα γίνει παράταση εγγραφών?

Link to comment
Share on other sites

τω καιρώ εκείνω...

είχαμε και επιλαχόντες

εμείς λοιπόν οι "παλιοί" των 2 ή 4 (δεν θυμάμαι καλά, το Ατσχάιμερ βλέπετε) εβδομάδων είχαμε πάρει μυρουδιά από τη σχολή

συναντάω λοιπόν Ιουλιανού και Πατησίων ένα διαβαστερό γνωστό, που είχε μπεί -παραδόξως- με τους επιλαχόντες, με πινακίδες, Τ κλπ. σχεδιαστικά φορτωμένο να πηγαίνει κατά τη σχολή..

με ρωτάει πως και τι, του λέω χαλάρωσε..

απ' ότι κατάλαβα δεν με πολυπίστεψε

ο εν λόγω είχε πάντα στοχοπροσήλωση

σήμερα είναι καθηγητής στην αρχιτεκτονική

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει με τις εγγραφές τελικά?

Ακόμα περιμένω. Αν περάσει και η διορία (μέχρι 27-9 νομίζω) , θα γίνει παράταση εγγραφών?

 

Αν έχει λήξει η απεργία , φροντίζεις να ενημερωθείς για τα δικαιολογητικά και προχωράς την εγγραφή . 

 

Δες εδώ τα τηλέφωνα επικοινωνίας με την γραμματεία , συννενοήσου για μέρες και ώρες εγγραφής και σπεύσε εγκαίρως με ΟΛΑ τα δικαιολογητικά οργανωμένα ώστε να μην χάνεις χρόνο με τα πήγαινε - έλα .

Link to comment
Share on other sites

http://www.e-polytexneio.gr/ κοιτα στο κατω μερος εχει μια ανακοινωση για τις εγγραφες στο ΕΜΠ απο εκει και περα οσα ξερεις ξερω..
Link to comment
Share on other sites

Μην με αποπαιρνετε απλα τωρα μαθαινω απο αθηνα και δεν ειχα ξαναπαει πολυτεχνειο οσο να ναι οταν εισαι μονος σε μια πολη πουδεν ξερεις εισαι διστακτικος....θεμα συνηθειας ειναι...

Αν δεν είσαι από Αθήνα δικαιολογείσαι εν μέρει! Στις επόμενες πορείες όμως σε θέλω να κρατάς το πανό μπροστά!! :)

Edited by Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είσαι από Αθήνα δικαιολογείσαι εν μέρει! Στις επόμενες πορείες όμως σε θέλω να κρατάς το πανό μπροστά!! :)

Έγινε :)

 

 

 

Ευχαριστώ.

 

ΥΓ: Το e-polytexneio δεν έχει φόρουμ για αρχιτέκτονες μηχανικούς?

Από περιέργεια.

Και εμένα αυτό μου έκανε εντύπωση...και φαίνεται χρήσιμο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.