Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εγκρίθηκε πρόγραμμα ενίσχυσης δικαιούχων για την απόκτηση της ιδιότητας του Ενεργειακού Επιθεωρητή


ikoutoulas

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν το έχετε πάρει χαμπάρι αλλά έχετε 2 μέρες και σήμερα να ολοκληρώστετε τη διαδικασία.......

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το έχετε πάρει χαμπάρι αλλά έχετε 2 μέρες και σήμερα να ολοκληρώστετε τη διαδικασία.......

περα απο το να παρουμε κμχ να τσεκαρουμε τα δικαιολογητικα και να ανεβουνε εχουμε να κανουμε και κατι αλλο μετα?

Edited by domie
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάτι άλλο.....Το αναφέρω απλά επειδή λένε κάποιοι τι συπληρώνουμε εδώ τι ενίσχυση πρέπει να μπεις κτλ...., θέλει μετά να πας πρωι για το γνήσιο της υποφραφής.....μη φτάσουμε τελευταία στιγμή και κοπεί καμιά σύνδεση... :mrgreen:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάτι άλλο.....Το αναφέρω απλά επειδή λένε κάποιοι τι συπληρώνουμε εδώ τι ενίσχυση πρέπει να μπει κτλ...., θέλει μετά να πας πρωι για το γνήσιο της υπογραφής.....μη φτάσουμε τελευταία στιγμή και κοπεί καμιά σύνδεση... :mrgreen:

 

Συγνώμη για το διπλό...

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

περα απο το να παρουμε κμχ να τσεκαρουμε τα δικαιολογητικα και να ανεβουνε εχουμε να κανουμε και κατι αλλο μετα?

Έχω πάρει ΚΜΧ για το mail που έπρεπε, το έβαλα σαν θέμα, επισύναψα  τα 3 αρχεία με λατινικούς χαρακτήρες το καθένα <500kb και το έστειλα στο [email protected]

-Έχουν περάσει 5 ώρες και ακόμη μου λέει "Με αυτόν τον ΚΜΧ έχουν παραληφθεί 0 e-mails".

 

Είναι λόγω φόρτου του συστήματος ή έχω κάνει κάτι λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Προς panos:

1. Τα έστειλες με λατινικά γράμματα??

2. Εγραψες στο θέμα το ΚΜΧ?? (Προσωπικά έκανα για κάθε δικαιολογητικό και ένα ΚΜΧ)

3. Αν ναί στα παραπάνω τότε περιμένεις να εμφανιστεί ότι παραλήφθησαν.

Μετά πηγαίνεις στο ΥΠΕΚΑ / Αίτηση για Μόνιμους Ενεργ. Επιθεωρητές /  '' αίτηση συμμετοχής στο πρόγραμμα ενίσχυσης''. Θα σε βγάλει στην σελίδα όπου εμφανίζονται ''Τύπος Δικαιολογητικού'' & ''Α/Α και όνομα αρχείου''. 

Πατάς ''Αλλαγή του Αρχείου'' και αντιστοιχείς κάθε αρχείο αντίστοιχα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.