Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγκρίθηκε πρόγραμμα ενίσχυσης δικαιούχων για την απόκτηση της ιδιότητας του Ενεργειακού Επιθεωρητή


ikoutoulas

Recommended Posts

 

 

Αφού η εξετάσεις για τα κτήρια δίνονται περίπου 4 έτη μετά την λειτουργία του αντίστοιχου συστήματος, πιθανολογώ πως σε 5 χρόνια από τώρα θα έχουμε δώσει εξετάσεις και για τα συστήματα θέρμανσης και κλιματισμού.

Είσαι από τους αισιόδοξους, που προβλέπουν ότι οι επιθεωρήσεις κλιματισμού θα αρχίσουν σε ένα χρόνο? :smile:

Link to comment
Share on other sites

Και κάπως έτσι θα γεμίσουν και οι αίθουσες για τις εξετάσεις.

πηρα το buildincert και τους ρωτησα αν για να εκταμιευθει η ενισχυση  πρεπει να δωσω πρωτα εξετασεις και μου ειπαν οτι δεν ξερουν για καποιον τετοιον περιορισμο...

Εννοειται οτι δεν συνεχισα!!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

................... και μου ειπαν οτι δεν ξερουν για καποιον τετοιον περιορισμο...

Εννοειται οτι δεν συνεχισα!!!!

 

Και καλά έκανες...δεν είναι και ανάγκη να τους ανοίγουμε τα μάτια :mrgreen:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά νταξ...πήρα τηλέφωνο και δεν χρειάζεται πιστοποιητικό εξέτασης...Ετοιμάζω τα δικαιολογητικά να τα στείλω μέσα στην εβδομάδα...Στο Βιλαμπάχο ακόμη τρίβουν και ονειρεύονται εξετάσεις. Αν δεν τα θέλετε μη στείλετε δεν είναι υποχρεωτικό..

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Καλά νταξ...πήρα τηλέφωνο και δεν χρειάζεται πιστοποιητικό εξέτασης...Ετοιμάζω τα δικαιολογητικά να τα στείλω μέσα στην εβδομάδα...Στο Βιλαμπάχο ακόμη τρίβουν και ονειρεύονται εξετάσεις. Αν δεν τα θέλετε μη στείλετε δεν είναι υποχρεωτικό..

Αφου οπως λενε ειναι τοσο απλο μηπως σου ειπαν ποτε θ αρχισουν να εκταμιευονται??

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αντί για περιφέρεια Αττικής με έχουν περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας....

 

έστειλα e-mail και περιμένω απάντηση....

 

έχει τύχει σε κάποιον άλλο κάτι παρόμοιο?

Link to comment
Share on other sites

οι μηχανικοι δεν παιζονται σαν κλαδος............

στειλτε αυτά που ζηταει και μην κανετε 100 τηλ διευκρινιστικα ο καθενας......θα δημιουργηθεί θεμα ενώ δεν υπαρχει......

όπως ειπε άλλος συνάδελφος πολλοι δηλωσαν θερμανση κλιματισμο....ποιες εξετασεις;;;;;;; θα περιμενουν 10 χρονια;;;;;;

 

το πολύ να χασετε 2 ευρω εξοδα ταχυδρομειου

Edited by savas76
  • Upvote 7
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εγκρίθηκα αλλά αντί για περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας γράφτηκε Περιφέρεια Αττικής. Έχει πλάκα στο τέλος να βγάλουν πρόβλημα....

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αντί για περιφέρεια Αττικής με έχουν περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας....

 

έστειλα e-mail και περιμένω απάντηση....

 

έχει τύχει σε κάποιον άλλο κάτι παρόμοιο?

Και εγώ τώρα είδα ότι αντί για Κεντρικής Μακεδονίας με έχουν Αττικής. Θα στείλω και εγώ e-mail.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.