Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εγκρίθηκε πρόγραμμα ενίσχυσης δικαιούχων για την απόκτηση της ιδιότητας του Ενεργειακού Επιθεωρητή


ikoutoulas

Recommended Posts

Ναι οκ ας πούμε ότι τα παίρνουμε. Μετά τι γίνεται αν δοθεί παράταση; Τα κρατάμε οριστικά; Τα κρατάμε μέχρι νεοτέρας; Τα κρατάμε μέχρι τη λήξη της παράτασης και μετά ξαναβλέπουμε; Τα επιστρέφουμε;

 

Υπάρχει  κάποια ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Ε, τα κρατάμε γιατί πιστεύει κανείς ότι θα ζητηθούν? Και μέχρι πότε θα υπάρχει περίπτωση να ζητηθούν? Πχ αν μετά από χρόνια διακόψω θα πρέπει να επιστρέψω τα λεφτά που πήρα για να κάνω τον ενεργειακό επιθεωρητή στα νιάτα μου με τόκους? 

Λοιπόν, πάρτε τα λεφτά και καλές γιορτές να έχουμε

Link to comment
Share on other sites

καμιά παράταση να δώσουν για κανά χρόνο γιατί χρόνος για διάβασμα δεν υπάρχει

και όχι τίποτα άλλο έχω κάνει προσφορά για πολλά τ.μ ΠΕΑ......και από γνωστούς δεν έχει κατεβεί κανένας στις εξετάσεις

Edited by akius
Link to comment
Share on other sites

Τα λεφτά θα τα πάρουμε σύντομα...Μέχρι τέλους του έτους.

 

Έχεις κάποια πληροφόρηση ή απλώς το εικάζεις?

Link to comment
Share on other sites

Τα λεφτά θα τα πάρουμε σύντομα...Μέχρι τέλους του έτους.

 

 

Όταν πήρα τηλέφωνο να επιβεβαιώσω οτι έλαβαν τα δικαιολογητικά, ρώτησα και πότε υπολογίζουν να αρχίσουν οι πληρωμές.

 

Μου είπαν ότι μέχρι τέλος Δεκέμβρη θα μαζεύουν τα δικαιολογητικά, οπότε από το νέο έτος θα αρχίσουν να πληρώνουν. Αυτή την πληροφόρηση έχω εγώ από την υπάλληλο στο τηλέφωνο.

 

Ίκαρε διευκρίνησε αν έχεις κάποια άλλη πληροφόρηση ή απλά θέλεις να εικάζεις ένα (υπερ)αισιόδοξο σενάριο. 

Link to comment
Share on other sites

Κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας με εκει υπάλληλο που με διαβεβαίωσε οτι οι αιτήσεις πρεπει να αποσταλούν μέχρι 31/12 και οτι στις εξεταζόμενες που πληρούν τα κριτήρια θα πιστωθούν τα χρήματα έτσι ακριβώς μου ειπε

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

οι αιτήσεις πρεπει να αποσταλούν μέχρι 31/12

 

 

στις εξεταζόμενες που πληρούν τα κριτήρια θα πιστωθούν τα χρήματα

 

 

σου είπε πότε θα εξεταστούν? σου είπε πότε θα πιστωθούν τα χρήματα?

 

το μέχρι πότε πρέπει να αποσταλλούν είναι άσχετο.

 

Εμένα η υπάλληλος μου είπε  "πληρωμές από Γενάρη"

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή να κλείσω διακοπές στο Πήλιο που θέλω? :mrgreen:

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! Εύχομαι όλοι όσοι τα περιμένουμε και τα έχουμε ανάγκη να τα πάρουμε την κατάλληλη στιγμή!

Link to comment
Share on other sites

Τον αριθμό IBAN και την τράπεζα που το δηλώνουμε σε ποιά αίτηση γιατί τα δικαιολογητικά ποθ

πρέπει να αποστείλουμε δεν αναφέρει κάτι

Link to comment
Share on other sites

Κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας με εκει υπάλληλο που με διαβεβαίωσε οτι οι αιτήσεις πρεπει να αποσταλούν μέχρι 31/12 και οτι στις εξεταζόμενες που πληρούν τα κριτήρια θα πιστωθούν τα χρήματα έτσι ακριβώς μου ειπε

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

γιατι βρε παιδια βαλατε στον ανθρωπο -1 ????

Ενταξυ μπορει να φαινεται εξωπραγματικο αυτο που του ειπανε αλλα ποτέ δεν ξερεις!!!

Χριστουγεννα ερχονται....μπορει να υπαρχει και εκεινο το πνευμα των χριστουγεννων που μας ειχαν πρηξει οταν ειμασταν μικρά.....

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.