Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγκρίθηκε πρόγραμμα ενίσχυσης δικαιούχων για την απόκτηση της ιδιότητας του Ενεργειακού Επιθεωρητή


ikoutoulas

Recommended Posts

Σήμερα μου στάλθηκε το παρακάτω email

 

"Σας ενημερώνουμε ότι, κατά τη διαδικασία του ελέγχου που διενεργεί η Υπηρεσία μας για την καταβολή του ποσού της ενίσχυσης στους δικαιούχους του Προγράμματος «Ενίσχυση Δικαιούχων για την απόκτηση της ιδιότητας του Ενεργειακού Επιθεωρητή», προέκυψε ότι δεν μας έχετε προσκομίσει παραστατικά δαπάνης από τον φορέα στον οποίο ολοκληρώσατε την εκπαίδευσή σας. Παρακαλούμε να μας αποστείλετε αντίγραφο του παραστατικού δαπάνης (Τιμολόγιο Παροχής Υπηρεσιών ή Απόδειξη Παροχής Υπηρεσιών ή Απόδειξη Λιανικών Συναλλαγών για Παροχή Υπηρεσιών) μέχρι και την Παρασκευή 7-10-2016, σε διαφορετική περίπτωση δεν θα είναι δυνατή η καταβολή ποσού ενίσχυσης. Τα αντίγραφα των παραστατικών μπορούν να αποσταλούν με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνσηeysed@prv.ypeka.gr ή με fax στο 210 6969460. Παρακαλούμε στο μήνυμα που θα αποστείλετε να αναγράφεται το ονοματεπώνυμό σας και τηλέφωνο επικοινωνίας."

 

Τα ζητούσαν στην αρχική δήλωση που κάναμε ή τώρα που ήρθε η σειρά μου τα ζητάνε?

Link to comment
Share on other sites

Εγκρίθηκαν και άλλες πιστώσεις

ΡΛ8Ζ4653Π8-ΖΡ3.pdf

9ΣΝ14653Π8-0ΑΓ.pdf

99Φ84653Π8-3ΔΙ.pdf

Edited by sidvicious10
Link to comment
Share on other sites

@ zio7 : Ναι ήταν ανάμεσα στα δικαιολογητικά που ζήταγαν...

 

Γενική ερώτηση : Πόσο χρόνο έκανε στους προηγούμενους για να μπουν τα χρήματα στην τράπεζα ?? Απο την στιγμή που αναρτήθηκαν οι δικαιούχοι.

Edited by jobous
Link to comment
Share on other sites

jobous το είδα και εγώ και είμαι σίγουρος ότι το έστειλα αλλά...

 

Οπότε σε εμένα που ζητάνε παραστατικά δαπάνης από τον φορέα πάει για αργότερα η επιδότηση  :sad:

 

Που βγήκαν οι παραπάνω ανακοινώσεις?

Edited by zio7
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν τα έχεις ??? Σίγουρα σου έδωσαν.... Πάρε τηλέφωνο να σου δώσουν αντίγραφο απο τον φορέα..... Προλαβαίνεις μέχρι 07/10.

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω. Άλλωστε είχαμε στείλει αντίγραφα τότε. Θα τα στείλω αύριο απλά το όνομα μου θα είναι στις επόμενες λίστες λογικά και δεν ξέρω πότε θα είναι αυτές.

 

Που βγαίνουν τα ονόματα?

Link to comment
Share on other sites

@ zio7 : Ναι ήταν ανάμεσα στα δικαιολογητικά που ζήταγαν...

 

Γενική ερώτηση : Πόσο χρόνο έκανε στους προηγούμενους για να μπουν τα χρήματα στην τράπεζα ?? Απο την στιγμή που αναρτήθηκαν οι δικαιούχοι.

Ποια χρήματα; κάνουμε πλάκα; πήρε κάποιος χρήματα;;; [emoji15]

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να τα βάλουν μέχρι τη Παρασκευή για να τους πληρώσουμε τη δόση εισοδήματος; Ή ακόμα καλύτερα θα μας τα κρατήσουν όλα για ΕΝΦΙΑ/ εισόδημα κλπ;  :shock:  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.