Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πυροπροστασία σε Καφε-Μπαρ


peratis

Recommended Posts

Εκεί είχα κολλήσει. Αφού το ζήτησαν αν έπρεπε να υπογραφεί.

 

Οπως και να έχει συνάδελφοι ευχαριστώ πάρα πολύ και ιδιώς εσένα dib!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα Συνάδελφοι,

έχει αλλάξει κανείς σας τη γραμματοσειρά των εντύπων των μελετών (π.χ. Πυρ. Δ. 3/81) από εκείνη που έχουν στο fireservice ; Μπορούμε να την αλλάξουμε ή θα πάθει καμμία εμπλοκή η υπηρεσία ;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρωτάς ?

 

Θέλεις να κάνεις ηλεκτρονική κατάθεση της μελέτης ?

 

Ο καλύτερος τρόπος είναι να κάνεις save το αρχείο και να την ανοίξεις μετά συμπληρώνοντας τα πεδία ...και βάζεις οτι γραμματοσειρά θέλεις και πας για εκτύπωση

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται και ηλεκτρονική κατάθεση ;; Σκεπτόμουν να αλλάξω τη γραμματοσειρά και να την εκτυπώσω με άλλη γραμματοσειρά της αρεσκείας μου, αλλά όχι και να μου βγούνε ξινά τα γούστα  :wink:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν γίνεται ηλεκτρονικά η κατάθεση γιατί έχω αρκετό καιρό να κάνω μελέτη και το ρώτησα μήπως βγήκε καινούργιο φρούτο απο τη μεριά της πυροσβεστικής (όπως καλη ώρα του θεοχάρη & στουρνάρα) :smile:

Link to comment
Share on other sites

Ακτύπητο δίδυμο ! 

Εννούσα τη γραμματοσειρά όλου του εντύπου και όχι μόνον των πεδίων που συμπληρώνουμε. Άσε θα την αφήσω ως έχει...μη μου πουν να την ξανατυπώσω και τραβάω τα μαλλιά μου  :shock:

Edited by Antiermitianos
Link to comment
Share on other sites

Δε μ' αρέσει αυτή η γραμματοσειρά και έλεγα να την αλλάξω. Επί της ουσίας δεν αλλάζει κάτι και για αυτό θα έπρεπε κανονικά να μην υπάρχει κάποιο θέμα, αλλά έχουμε δει πολλά από τυπολάτρες του Δημοσίου, γι΄αυτό ρώτησα μήπως υπάρχει κάποιος που το έχει κάνει και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, θα μου πεις ότι τελικώς και αυτό θα εναπόκειται στη διακριτική ευχέρεια του εκάστοτε υπαλλήλου άλλος να το δέχετε κανονικά και άλλος να σε κοιτάει περίεργα. Βέβαια από την άλλη μπορώ και να τους πάρω ένα τηλ. και να ρωτήσω...από αύριο τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Συνάδελφοι,

 

επικοινώνησα με το 12ο Πυροσβεστικό Σταθμό Αθηνών ή αλλιώς Πυροσβεστικό Μουσείο (Παλλήνη) και μου είπαν ότι μπορούμε να αλλάξουμε τη γραμματοσειρά αρκεί να είναι αναγνώσιμο το έγγραφο, ούτε πολύ μικρά ούτε πολύ μεγάλα...αυτό μου είπαν...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.