Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Προσωρινοί ενεργειακοί ΤΕΛΟΣ


Christos

Recommended Posts

Δεν βγάζει κωδικό εγκυρότητας και είναι εντελώς κλειδωμένη η εισαγωγή δεδομένων, οπότε ΤΕΛΟΣ...

Σε όλες όσες είχα εκκρεμείς.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα συνάδερφοι ,σ εμένα έχει κληδωσει   για επεξεργασία των δικαιολογητικων απο 19/09 και ακομη τιποτα ..τι θα γινει τωρα??

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι, υπάρχει αυτή τη στιγμή κάποιος που παρακολουθεί τη συζήτηση και έχει γίνει μόνιμος ενεργειακός επιθεωρητής;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μην τρελλαθουμε τώρα. Όσοι ήμασταν προσωρινοί ξέραμε ότι οι άδειες λήγουν στις 6/10. Εκτός αν κάποιος είχε να μπει στο building err κάτι αιώνες. Δεν φταίει γιαυτό κανένας ούτε μπορούμε να πονταρουμε μια ζωή στην αιωνια παράταση...

Τώρα αν κάποιος έχει κάνει από τις 9/9 αναγγελία και ακομη τίποτα...ναι εκεί υπαρχει τεραστιο θέμα!!

Link to comment
Share on other sites

ικαρος

αυτό λέμε.

Εγώ έκανα αναγγελία στις 11.09

Από 10 τα είχα έτοιμα αλλά κάτι με τα παράβολα που διορθώθηκε, κάτι με το κόλλημα του συστήματος που δεν δεχόταν υποβολή, πήγα στις 11.09.

 

Δεν έχω τώρα ΠΕΑ και δε με νοιάζει.

 

Υπάρχουν όμως άλλοι σαν και εμένα που έχουν τέτοιο πρόβλημα...

Για αυτούς μιλάμε.

Όχι για κάποιον που δεν έχει κάνει αίτηση και θέλει απλά μία παράταση ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

ikare ,το δεχομαι αυτο αλλα και οι μονιμοι ειναι κατευφημισμον μονιμοι...αφου δεν εχουν περασει εξετασεις.....κανονικα θα επρεπε να ξεκιναγε διαδικασια εξετασεων και οχι διαδικασια τιτλοποιησης μονιμων....

Edited by mixyak790
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ 100% με περιπτώσεις σαν τη δική σου και ανάλογες άλλες...

Αλλά μην γυρνάει ο άλλος σημερα το πρωί και μου λέει.."καλα τα ζωα δεν εδωσαν παράταση; εχω2-3 ΠΕΑ".. Ε τι να του πω..ειναι και γαύρος

Link to comment
Share on other sites

Πάντως έχω την αίσθηση ότι το buildingcert (ΥΠΕΚΑ), κατήργησε τις άδειες των προσωρινών ενεργειακών επιθεωρητών χωρίς να έχει εγκρίνει μόνιμους.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως έχω την αίσθηση ότι το buildingcert (ΥΠΕΚΑ), κατήργησε τις άδειες των προσωρινών ενεργειακών επιθεωρητών χωρίς να έχει εγκρίνει μόνιμους.

εγώ είμαι μόνιμος και δεν ήμουν προσωρινός.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.