Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΕ? ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΛΗΞΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ ΤΟΥ Β'14 ΚΑΙ ΜΕ ΑΤΟΚΕΣ ΔΟΣΕΙΣ....
Συμπληρώστε την ειδικότητά σας στο προφίλ σας.
Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στους τίτλους των θεμάτων, όσο και στο κείμενο των δημοσιεύσεων. Χρησιμοποιείστε σας παρακαλώ την εντολή "Επεξεργασία" και διορθώστε.
Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής
yian

Edited by yian
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λόγω αλλαγής ιδιότητας δε μου έχει έρθει το ειδοποίητηριο, οπότε πρέπει να περάσω από το ταμείο για να το πληρώσω. Ξέρει κανείς πια είναι η διαδικασία στην Αθήνα και τι ώρα ξεκινάν, γιατί πρέπει να είμαι πίσω στη δουλειά μέχρι τις 10. Οπότε οποιαδήποτε πληροφορία για τα διαδικαστικα θα με βοηθούσε πολύ ώστε να μη χάσω χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Στο ταμείο δεν μπορείς να πληρώσεις.

 

Μπορείς μόνο στην Εθνική Τρ. και την Τρ. Αττικής.

 

Το ειδοποιητήριο το τυπώνεις από το e-tsmede.gr.

Link to comment
Share on other sites

Λόγω αλλαγής από ελεύθερος επαγγελματίας σε μισθωτος χρωστάω ένα μέρος του εξαμήνου οπότε δεν μπορώ να εκτυπωσω ηλεκτρονικά το ειδοποίητηριο και πρέπει να πάω από το ταμείο. Οπότε ζητάω πληροφορίες για τη συγκεκριμένη διαδικασία ώστε να την κάνω όσο πιο σύντομα γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

1ος όροφος, Από 11.00 έως 13.00, πλην Πέμπτης.

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε παιδιά εγώ 10.00 πρέπει να είμαι στη δουλειά... Ποια δημόσια υπηρεσία δουλεύει 11.00-13.00?

Edited by M_top
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας αγαπητοί συνάδερφοι....παρακολουθώ τις ενημερώσεις που κάνει ο καθένας αλλά ως επίσημη ανακοίνωση από το ΕΤΑΑ-ΤΣΜΕΔΕ πέραν μιας ανακοίνωσης περί εκτύπωσης ηλεκτρονικά δεν υπάρχει άλλη σχετικά με την ημερομηνία καταβολής αυτών χωρίς επαυξήσεις, γιατί ακόμα καλά καλά δεν πληρώσαμε του α΄εξαμήνου θα έχουμε συγκεντρώσει του β΄εξαμήνου στις 31/10/14 έστω δανειζόμενοι από--ντροπή μας μεν---γονείς δε??η ημερομηνία εξόφλησης στην ΕΤΕ η ΑΤΤΙΚΑ ως 31/12/14 θα είναι χωρίς προσαυξήσεις τόκων υπερημερίας??Τελικά εντυπα ειδοποιητήρια όπως πριν δεν θα μας αποσταλούν???  

Edited by papsofne
Link to comment
Share on other sites

γιατί ακόμα καλά καλά δεν πληρώσαμε του α΄εξαμήνου θα έχουμε συγκεντρώσει του β΄εξαμήνου στις 31/10/14 έστω δανειζόμενοι από--ντροπή μας μεν---γονείς δε??

 

μην το ακούσει ο Ίκαρος, την έβαψες  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.