Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

Με πιάνεις αδιάβαστο.

 

Μήπως γίνεται με τον αριθμό λογαριασμού ΕΤΕ που έχει στο κάτω μέρος?

 

 

 

 

Υ.Γ. Το έκανα βάζοντας τον αριθμό του ειδοποιητηρίου με 9 ψηφία συνεχόμενα, μεταχρονολογημένη εντολή για 30/9, και το πήρε ΟΚ.

Edited by antloukidis
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επειδή δεν μπορώ να κατεβασω το ειδοποιητηριο μου αυτη τη στιγμή, μπορει να πει κάποιος ποσο ειναι το ποσο πληρωμής για 1η ασφαλιστικη; (δύο κατω απο 3η δηλαδη)

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι μου ήρθε το ειδοποιητήριο. Έχω κάνει ρύθμιση και αίτηση για υπαγωγή σε κατώτερη ασφαλιστική κατηγορία :

1.α) ΚΛ.ΑΣΦ.-ΚΥΡΙΑΣ ΣΥΝΤΑΞΗΣ (ΤΣΜΕΔΕ) ΑΝΩ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑΣ 1η ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 832,02

2. ΚΛΑΔΟΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ (ΤΠΜΕΔΕ) ΑΝΩ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑΣ 1η ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 166,38
3. ΚΛ.ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ (ΤΕΑΜΕΔΕ) ΑΝΩ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑΣ 1η ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 249,60
4. ΚΛΑΔΟΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΤΥΜΕΔΕ) ΑΝΩ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑΣ 1η ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 268,32
5. ΥΠΕΡ ΟΑΕΔ (Ν.3986/11) 60,00
1.576,32
Όσο για το που θα βρεθούν αυτά τα χρήματα; Ουκ αν λάβοις παρά του μη έχοντος...
Edited by Harker88
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Προσπαθώ να καταλάβω για ποιό λόγο εντάσσομαι στη 2η ασφαλιστική κατηγορία (κάτω 5ετίας) ενώ συνάδελφος που το συζήτησα (κάτω 5ετίας επίσης) στην 1η, με αποτέλεσμα ~200 ευρώ επιπλέον.. :|

Link to comment
Share on other sites

εμένα γιατί δεν έχει εκδοθεί ακόμα; Μπένω στο σιτε του ΤΣΜΕΔΕ, βαζω τα στοιχεία και μου βγάζει "Δεν έχει εκδοθεί ειδοποιητήριο για το A2015"

Link to comment
Share on other sites

επειδή δεν μπορώ να κατεβασω το ειδοποιητηριο μου αυτη τη στιγμή, μπορει να πει κάποιος ποσο ειναι το ποσο πληρωμής για 1η ασφαλιστικη; (δύο κατω απο 3η δηλαδη)

 

ευχαριστω

Χωρίς Ειδ. Προσαύξηση και άνω πενταετίας θα είναι 1576,32

Link to comment
Share on other sites

Εκτύπωσα σήμερα το ειδοποιητήριο για το α 2015. Για Τρίτη ασφαλιστική κατηγορία (εχω κλείσει 15 χρόνια στο ΤΣΜΕΔΕ) το ποσό είναι 2.998,50.

Είμαι ασφαλισμένος μετά το 1993...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by antonisv
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ασφαλισμένος από τον 6ο/2011 και στο ειδοποιητήριο γραφει ''3 μήνες άνω πενταετίας''...!!! Ποσό εισφοράς 1284,89 (το προηγούμενο ήταν στα 1035)  ενώ έχω κάνει και υπαγωγή για χαμηλότερη κατηγορία και με έριξε στην 1η.Πώς προκύπτει τώρα αυτό το ποσό μόνο το...υπερεξελιγμένο σύστημα μηχανογράφησης του ΤΣΜΕΔΕ γνωρίζει...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.