Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αν ολοι οι μηχανικοι και γενικα οι ελευθεροι επαγγελματιες ειχαν μυαλο αντιστοιχο των δημοσιων υπαλληλων δεν θα ειχαμε φτασει εδω..τα τελευταια χρονια ολο και εμφανιζονται κατι ''τυποι γραφικοι'' κατα πολλους που λενε για μειωσει φορολογιας μειωσει εισφορων και αλλα τετοια ''φιλελευθερα'', αλλα ειναι κοινη λογικη ... δυστηχως αυτοι και τα κομματα τους μενουν εκτος βουλης και εξαφανιζονται ... απο την αλλη ψηφιζουν ολοι κατι χαζο κομματα τυπου ΝΔ που δεν μπορουν να κναουν ουτε εκλογες,, κατι πεθαμενα πασοκ κατι βρωμικα πασοκ δηλαδη συριζα κατι πραγματικα γραφικους και κατι ναζι και σταλινικους .. δυστηχως ψαχνω να βρω που ειναι εκεινοι οι ελληνες της κοινης λογικης.... η αργεντινη ξεφορτωθηκε την αριστερα μετα 15 χρονια το ιδιο και η βενεζουελα εμεις ακομα μετα απο 35 χρονια συνεχιζουμε να ζουμε στο κοσμο μας ...

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

στο e-banking της εθνικής δεν αναγνωρίζει το όνομα ακόμα....κανονικά μόλις βάλεις τον 9ψήφιο αρ. ειδοποιητηριου χωρίς κενό, πρέπει να σου βγάλει το όνομά σου...μήπως δεν γίνεται ακόμα ηλεκτρονικά?μήπως φταίει η ώρα 23.29 μ.μ. ? τί συμβαίνει...?

Καλημέρα συνάδελφε. Ευχάριστο που διαθέτεις το ποσό προς πληρωμή.

Όπως και στο Α 2015 η δυνατότητα ενεργοποιήθηκε μετά από μια ημέρα. Σήμερα έχει ενεργοποιηθεί η δυνατότητα μέσω ibank εθνικής και ίσως και στο e-banking της τράπεζας Αττικής. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 nai ayto mas marane, eidame kai me 1 fora aristera ti ginete

 

OLOI DOSILOGOI EINAI

 

Μα ακριβώς για αυτήν την 1 φορά αριστερά μιλάω. Δεν μας έφτασε...την βγάλαμε και δεύτερη!!!

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι να ρωτησω, το ειδοποιητηριο πρεπει να το πληρωσω οπωσδήποτε μεχρι της 22 αλλιώς  χάνω τις 100 δόσεις?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που είχα επιλέξει να κατέβω ασφαλιστική κατηγορία γιατί μου ήρθε αρκετά αυξημένο τώρα;

Συνέβη σε κανέναν άλλο αυτό;

Link to comment
Share on other sites

... είχε εγκριθεί η επιλογή κατωτερης κατηγορίας ?? ....

... είχες λάβει από το ΤΣΜΕΔΕ και το ανάλογο mail οτι εγκρίθηκε η επιλογή κατώτερης κατηγορίας ??

Link to comment
Share on other sites

Ναι,κανονικά.Γι αυτό και το προηγούμενο ειδοποιητήριο μου είχε έρθει μειωμένο.

Link to comment
Share on other sites

εμένα μετά την έγκριση επιλογής κατώτερης κατηγορίας (1η ασφαλιστική δηλαδή) ενώ το Α 2015 ήρθε γύρω στα 1500 κάτι τώρα ήρθε 1730 κάτι , αλλά εν τω μεταξύ μου ήρθε ειδοποίηση ότι μπαίνω τώρα στην ειδική προσαύξηση έχοντας κλείσει τα προβλεπόμενα...η ειδική προσαύξηση αναφέρεται ξεχωριστά και είναι 157€...προφανώς υπάρχουν και κάποιες άλλες προσαυξήσεις...

Edited by anavatis
Link to comment
Share on other sites

εμενα που επελεξα να πεσω στην 1η απο τη 2η μου ξαναρθε 1570$ όπως και το Α.

 

Δεν εχω ειδικη προσαυξηση ειμαι κατω 35/10ετιας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.