Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

Χρόνια πολλά σε όλους........ξεχάστε την παράταση.......δεν πρόκειται να δωθεί.........να βγει όσον το δυνατό ταχύτερα ο πρόεδρος του ΤΕΕ να μιλήσει τι γινεται

Μην μας απογοητεύεις..... :sad:

 

Τωρα μόλις μπήκα να ελέγξω (όπως μου πρότειναν απο το τοπικό) αν μου έχουν βάλει και την 2η σελίδα με τα αναδρομικά, αλλά τωρα έχει εξαφανιστεί τελείως το ειδοποιητηριο.

 

Σε εσας εμφανίζεται? Φοβάμαι μη χασω  και την ρύθμιση με τον ηλίθιους

Δυστυχώς εμφανίζεται κανονικά...ίσως δεν έχεις βάλει σωστά τα στοιχεία σου...τσέκαρέ το πάλι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμένα το βγάζει κανονικά... Μια σελίδα 1576 δεν έχω αναδρομικά..

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Ισως δεν έχεις αναδρομικά γιατί σου τα έχουν βάλει στη ρύθμιση σου........αν θθέλεις έέλεγξεαν σου τα αναδρομικά στη ρύθμιση σου......

Link to comment
Share on other sites

Ισως δεν έχεις αναδρομικά γιατί σου τα έχουν βάλει στη ρύθμιση σου........αν θθέλεις έέλεγξεαν σου τα αναδρομικά στη ρύθμιση σου......

Μήπως δεν έχει αναδρομικά επειδή είναι γραμμένος μετά το 2011?

Link to comment
Share on other sites

Ζούμε πάντως μεγάλες στιγμές.

 

Σε συνάδελφο που συζητούσα, του βγάζει ότι δεν έχει εκδοθεί ειδοποιητήριο για το Β2016.

 

Από το ΤΣΜΕΔΕ του είπαν ότι κάποια στιγμή θα εμφανιστεί στο site και να έχει το νου του.

Link to comment
Share on other sites

Αααα να μην ξεχάσω να δώσω τα συγχαρητηριά μου (έστω και καθυστερημένα) στους συνάδελφους μηχανικούς που ΞΑΝΑΨΗΦΙΣΑΝ τον "αξιαγάπητο" αγωνιστή νυν πρόεδρο (και μελλοντικό) του ΤΕΕ Στασινό, ο οποίος θα αγωνιστεί  για τα δικαιώματα των μηχανικών  , όπως άλλωστε έκανε και ο προκάτοχός του Σπίρτζης !!!!!! .

Αυτός θα μας σώσει !!! Κάτσε να τον πάρω τηλέφωνο να τον ενημερώσω γιατί το παιδί είναι απληροφόρητο , δεν ξέρει τι γίνεται. Μόλις μάθει , έρχεται και η παράταση !!!!

Άλλωστε σε λίγο θα γυρίσει  ο τροχός  και ποιος ξέρει ίσως πάλι έχουμε προκάτοχο Σπίρτζη και επόμενο Στασινό ...... 

Edited by jobous
Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν έχει αναδρομικά επειδή είναι γραμμένος μετά το 2011?

Το 10 γραφτηκα έχω και ρύθμιση τρέχα γύρευε δηλαδή...κάπου τα έχωσαν η δεν μπήκαν ποτέ

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω πληρώσει ήδη το κανονικό. Αυτό που έχει συμβεί με εμένα ειναι ότι ειχα απλήρωτο όλο το 2011 και όταν πήγα αρχή του 2013 για τον διακανονισμό πλήρωσα αντι για 2Χ1500, 3780€, δηλάδή αλλά 700 περίπου που τότε κατάλαβα ότι ήταν τόκοι

τωρα ΕΛΠΙΖΩ να ήταν τα αναδρομικά....

Πώς μπορώ να μάθω, τα χαρτιά που έχω κρατήσει απο τότε δεν το αναγράφουν, στο τηλέφωνο το τοπικό δε μου έλεγε (ειναι και 60χλμ μακριά για να πάω)

Υπάρχει τρόπος να δει κανεις το ιστορικό πληρωμών του στο ταμείο?

Link to comment
Share on other sites

Το 10 γραφτηκα έχω και ρύθμιση τρέχα γύρευε δηλαδή...κάπου τα έχωσαν η δεν μπήκαν ποτέ

 

 

 

Aφου γράφτηκες το 10 δεν έχεις αναδρομικά. Οσοι είχαν κλείσει 5ετια το 11 έχουν  αναδρομικά. Αφού παρακολουθεις το συζήτηση από την αρχή και το χουμε πει τόσες φορές ...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.