Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

Οταν μια προθεσμια ληγει μη εργασιμη μερα, δεν μετατιθεται την πρωτη επομενη εργασιμη???

τους ρωτησα το πρωι αλλα δεν ξεραν να μου απαντησουν με βεβαιοτητα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αδυνατώ να παρακολουθήσω πλέον το τσμέδε... Συνέχεια χτυπήματα κάτω από τη μέση και πισώπλατα... Κάθε φορά και ένα καινούριο φασούλι ξεπροβάλει... Τρομάρα μας έχουμε και πρωθυπουργό συνάδελφο… Ο κλάδος είναι από εξαφάνιση και τα περισσότερα μέλη του κοιμούνται τον ύπνο του δικαίου…

Με λίγα άτομα να παλεύουν σε ένα forum και λίγους να παλεύουν με τους διάφορους θεσμούς δε βλέπω σώζεται η κατάσταση…

 

ΥΓ Με αφορμή τις γιορτινές ημέρες μίλησα με αρκετούς συναδέλφους και οι μισοί τουλάχιστον δεν είχαν ιδέα για τα αναδρομικά…

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Οποίος συνεχίσει και πληρώνει συνδρομή ΤΕΕ πρέπει να τον κοιτάξει γιατρός... Ακόμη και αυτός που το χρειάζεται για αμοιβές ξέρω γω αφήνει ένα υπόλοιπο κάπου 500 και συνεχίσει άνετος.. Σιγά μην τους πληρώνετε για ανύπαρκτες υπηρεσίες

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Οποίος συνεχίσει και πληρώνει συνδρομή ΤΕΕ πρέπει να τον κοιτάξει γιατρός... Ακόμη και αυτός που το χρειάζεται για αμοιβές ξέρω γω αφήνει ένα υπόλοιπο κάπου 500 και συνεχίσει άνετος.. Σιγά μην τους πληρώνετε για ανύπαρκτες υπηρεσίες

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

 

+10^n

Link to comment
Share on other sites

Οταν μια προθεσμια ληγει μη εργασιμη μερα, δεν μετατιθεται την πρωτη επομενη εργασιμη???

 

 

δηλαδή αν δεν πληρώσουμε μέχρι αύριο(31/12 νομίζω γράφουν τα ειδοποιητήρια) από δευτέρα θα είμαστε κάνα χιλιάρικο + ?

30/12/2016 ληγουν.

Εργασιμη ειναι σημερα κανονικοτατα

Link to comment
Share on other sites

Το ΤΣΜΕΔΕ δεν το καταλαβαίνεις και σωστά πράτεις.... το ΤΕΕ το καταλαβαίνεις ότι δεν υπάρχει ??? 

To χρησιμοποίησα το χαρτί του όπως έπρεπε, ως προσάναμμα δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

30/12/2016 ληγουν.

Εργασιμη ειναι σημερα κανονικοτατα

Στο ειδοποιητήριο, κάτω από την ημερομηνία λήξης, έχει σημείωση και λέει ότι η προθεσμία πληρωμής παρατάθηκε από 30/12 στην 31/12.

Link to comment
Share on other sites

Οποίος συνεχίσει και πληρώνει συνδρομή ΤΕΕ πρέπει να τον κοιτάξει γιατρός... Ακόμη και αυτός που το χρειάζεται για αμοιβές ξέρω γω αφήνει ένα υπόλοιπο κάπου 500 και συνεχίσει άνετος.. Σιγά μην τους πληρώνετε για ανύπαρκτες υπηρεσίες

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Εγω δεν το εχω πληρώσει απο την ημερα 1 κι ούτε προκειται. ΠΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη βρε παιδιά αλλα το κόλλημα πιο είναι; Τι τώρα τι αύριο. Εκτός αν περιμένετε να τα μαζέψετε από τα κάλαντα..

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.