Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

... και μόλις το δούμε θα λέμε ... ο τελευταίος να κλείσει το καπάκι (μακάβριο) !!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμενα πάλι μου ήρθε το ανεκδοτο στο μυαλο που λεει (λιγο αλλαγμένο) "μισο λεπτο ρε παιδια ανοιξτε το φως να οργανωθουμε λιγο, 80% εδωσα τιποτα δεν πηρα..."

Link to comment
Share on other sites

Στους ΟΑΕΕδες βγάζει το παρακάτω αλλα προς το παρόν βλέπω ότι σε πάει στην σελίδα που ζητάει τους κωδικούς του Taxis. Το ίδιο και  λίγο πιο κάτω που έχει το εικονίδιο του printer. Ο κωδικός είναι σβησμένος από τον φίλο που ζήτησε να το τυπώσω  .... όχι να το πληρώσω  :grin:

post-2272-0-33124000-1486116335_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα γιατί χάρηκα που είδα ότι έγραφε πως "Δε Βρέθηκαν Οικονομικές Εκκρεμότητες"... :sad:

Edited by Ghostrider
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Στους ΟΑΕΕδες βγάζει το παρακάτω αλλα προς το παρόν βλέπω ότι σε πάει στην σελίδα που ζητάει τους κωδικούς του Taxis. Το ίδιο και  λίγο πιο κάτω που έχει το εικονίδιο του printer. Ο κωδικός είναι σβησμένος από τον φίλο που ζήτησε να το τυπώσω  .... όχι να το πληρώσω  :grin:

 

Ενημερωτικά αυτό είναι και το ειδοποιητήριο που του φίλου που ασφαλιζεται στον ΟΑΕΔ.

Προφανώς έχει πάει με τα ελάχιστα λόγω εισοδήματος.

post-2272-0-39540500-1486119440_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμενα στις Ηλεκτρονικες Υπηρεσίες --> Εισφορες Ελ. Επ. μου βγάζει σφάλμα 404

 

Και Georgegaleos που μπηκες για να σου βγαλει το ειδοποιητηριο του ΟΑΕΕ? Ρωτάω για την αρραβωνιαστικιά μου.

Edited by msxoin
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.