Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να σας ρωτησω αν ξερει καποιος :

Το β 2016 ειναι πληρωμενο απο τον Ιανουαριο του 2017 και εχω διακανονισμο.Δεν πληρωσα ομως τους δυο τελευταιους ΕΦΚΑ (Απριλιο Μαρτιο).

Εχω  χασει το διακανονισμο μου λετε;

Θα το καταλαβω βεβαια την Παρασκευη αν δεν τραβηξει τη δοση....αλλα μηπως ξερει κανεις νωριτερα

Link to comment
Share on other sites

Μπες στο tsmede.gr και κοιτα εκεί που λέει "Η καρτέλα μου".

 

Εκεί αναφέρει αν έχεις ενεργό διακανονισμό ή όχι.

 

Ενημερωσε και εμάς να ξέρουμε τι γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Εκεί που λέει "Δεν υπάρχουν ενεργοί διακανονισμοί", κανονικά έχει ένα άλλο πινακα που δείχνει την επόμενη δόση.

 

Οπότε λογικά σε έχει βγάλει εκτός ρύθμισης.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι καλημέρα. Μπορεί να μου πει κάποιος αν δεν πληρώσουμε το Β2016 εμείς που κάναμε υπαγωγή σε κατώτερη κατηγορία (1η) αν υπάρχει περίπτωση να μας επαναφέρουν αναδρομικά στην 3η και να πληρώσουμε τη διαφορά;

Το λεω αυτό διότι συνάδελφος που άργησε να πληρώσει το πρώτο ειδοποιητήριο, κάποιες μέρες μετά την υπαγωγή σε κατώτερη ασφαλιστική κατηγορία, τον ξαναγύρισαν στη μεγαλύτερη.

Γνωριζει καποιος να απαντησει?

 

Μιλησα με τσμεδε κ μου ειπαν οτι αν δεν πληρωθει το Β2016 χανεται η κατωτερη κατηγορια για το Β2016, δε χανεται αναδρομικα για τα αλλα 6μηνα

Edited by Largy
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα .....δεν εχει καποιος νεο για παραταση;........εντάξει οι μηχανικοί δεν εχουν λόγο, αλλά οι δικηγόροι τι γινεται, δε έκαναν κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.