Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ειδοποιητηριο ΤΣΜΕΔΕ


zefuros

Recommended Posts

Ερώτηση για όποιον γνωριζει η εχει αντιστοιχο θεμα

Καποιος που ειναι στη ρύθμιση των 100 μπορει να βαλει το Β15 στην πάγια ρύθμιση των 12 δόσεων με σκοπό να μην τα σκάσει ντούκου και παράλληλα να μην χάσει το διακανονισμό;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ερώτηση για όποιον γνωριζει η εχει αντιστοιχο θεμα

Καποιος που ειναι στη ρύθμιση των 100 μπορει να βαλει το Β15 στην πάγια ρύθμιση των 12 δόσεων με σκοπό να μην τα σκάσει ντούκου και παράλληλα να μην χάσει το διακανονισμό;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Νομίζω πως όχι γιατί σε ρύθμιση μπαίνουν μόνο ληξιπρόθεσμες οφειλές και αυτή δεν είναι... Τουλάχιστον παλιά που προσπάθησα να κάνω ρύθμιση σε κάτι που δεν ήταν ληξιπρόθεσμο μου είπαν ότι θα πρέπει να περάσει η ημερομηνία κανονικής εξόφλησης και μετα!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για όποιον γνωριζει η εχει αντιστοιχο θεμα

Καποιος που ειναι στη ρύθμιση των 100 μπορει να βαλει το Β15 στην πάγια ρύθμιση των 12 δόσεων με σκοπό να μην τα σκάσει ντούκου και παράλληλα να μην χάσει το διακανονισμό;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

12 δοσεις μονο αν μπορεις/θες με πιστωτικη ατικα μπανκ

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ

Οποτε η πάγια δεν ισχυει μιας και αν γίνουν λήξηπροθεσμα θα εχει χαθεί ηδη ο διακανονισμός και ολο το χρωστούμενο πόσο θα πρεπει να μπει σε 12.. Μάλιστα

Απο την αλλη αυτο με την πιστωτική δεν ξερω τι επιτόκιο εχει αλλα και απο την αλλη προπληρωνεις ολο το πόσο δεν σε παίρνει για τον α,Β λόγο να γειωσεις πάλι τον διακανονισμό αν στραβώσει κατι.. Οποτε ντούκου η τιποτα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο την αλλη αυτο με την πιστωτική δεν ξερω τι επιτόκιο εχει αλλα και απο την αλλη προπληρωνεις ολο το πόσο δεν σε παίρνει για τον α,Β λόγο να γειωσεις πάλι τον διακανονισμό αν στραβώσει κατι.. 

 

Αντιγράφω από εδώ:

"Η ειδική πιστωτική κάρτα αποπληρωμής εισφορών προσφέρεται με ένα από τα χαμηλότερα επιτόκια της αγοράς. Ειδικότερα, όταν ο κάτοχος αποπληρώνει το σύνολο της μηνιαίας οφειλής του, απολαμβάνει επιτόκιο 0% ενώ παράλληλα η διάρκεια ισχύος της κάρτας ανέρχεται στα 5 έτη."

 

Έχω κάνει αίτηση για την Technocard εδώ και κανένα μήνα αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση από την τράπεζα.. Και με αυτά που ακούω αυτές τις μέρες για τα stress test κλπ φοβάμαι να ρωτήσω!

Link to comment
Share on other sites

Αντιγράφω από εδώ:

"Η ειδική πιστωτική κάρτα αποπληρωμής εισφορών προσφέρεται με ένα από τα χαμηλότερα επιτόκια της αγοράς. Ειδικότερα, όταν ο κάτοχος αποπληρώνει το σύνολο της μηνιαίας οφειλής του, απολαμβάνει επιτόκιο 0% ενώ παράλληλα η διάρκεια ισχύος της κάρτας ανέρχεται στα 5 έτη."

 

Έχω κάνει αίτηση για την Technocard εδώ και κανένα μήνα αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση από την τράπεζα.. Και με αυτά που ακούω αυτές τις μέρες για τα stress test κλπ φοβάμαι να ρωτήσω!

 

Πάρε τηλέφωνο στα Κεντρικά της Αττικής και μάθε (210-322 6204, 210-322 3661, 210-324 5419) θα σου πούν σχετικά.

 

Με καρτα Αttica αλλου συναδερφου μπορω να πληρωσω τις εισφορες?

 

Ισχύει το ίδιο με την παραπάνω απάντηση. Πολύ πιθανόν να σου που όχι (ίσως για να μπεις στην διαδικασία να εκδόσεις). Αλλα και αν σου πούν όχι, πήγαινε με τον συνάδελφο και την κάρτα του στο τοπικό υποκατάστημα και δες επιτόπου αν στη δεχθούν. Οχι τηλεφωνικά!!!

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Για να σου βγάλει η αττικα visa τι χρειάζεται ένα καλό Ε1 η να έχεις λεφτά στην τράπεζα τους; Έχω στην εθνική αλλά από την άλλη έχω εξαντλήσει το όριο και δεν μπορώ να βάλω το ειδοποιητήριο Β15

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.